Відомий політик і провідний економіст Володимир Пилипчук вважає, що ситуцію в державі врятують лише нові вибори
Безсистемні, суперечливі і протиправні реформи державних керманичів руйнують державу.
Вже й аналізувати їх пасажі, вибрики, капризи і конвульсії з групи хворих цього дитсадка зовсім не хочеться... ТО - ЖАХ! Їх "доїльний апарат" (уряд і парламент) ремонту не підлягає - лише утилізації. Та й преЗЕ.. - також... НОВІ ВИБОРИ! Їх протестний електорат за два місяці виріс УДВІЧІ... в турборежимі.

Дитсадок "ЗЕлена КАманда" або Коли собаці нічим зайнятися...

25 лютого на одну і ту ж тему прийшла різношерстна і неузгоджена інформація від різних високопосадових осіб з багатьох тем. Розглянемо лише три блоки тем і проблем:

Блок А. Вугілля, шахти

- Потрібно максимально відверто говорити шахтарям, що їхнє виробництво нерентабельне: простіше спалювати газ, ніж видобувати вугілля, - міністр Оржель.
Тобто, позиція міністра - шахти слід закрити!

- Має бути гарантований ринок збуту для українського вугілля і цей ринок - українські ТЕС, - Зеленський. Тобто, шахти не закривати!
- За словами президента, зараз Україна видобуває більше вугілля, ніж може продати, але це не має бути проблемою шахтарів. "Завдання профільного міністра - визначити, яким має бути енергобаланс, яка частка має належати тепловій генерації".
Тобто, шахти закривати не слід, але слід реформувати галузь під потреби ТЕС.
- Президент запропонував уряду створити координаційний центр з трансформації вугільної галузі під керівництвом віце-прем'єра. Головний принцип - жодна шахта не може бути закрита або ліквідована,
А потім, подумавши, взяв ще вище: В Україні створять державний комітет з вугільної промисловості, - Зеленський.
Тобто, "Нью-Васюкі"...

У той же день ЗЕ ще раз передумав і вирішив продати шахти. Тоді для чого координаційний центр, а тим більше - держкомітет, коли ця функція вже покладена на Фонд Держмайна.
- Зеленський звернувся до глави холдингу Максима Тимченка, чи готовий ДТЕК взяти участь у приватизації. На що Тимченко відповів, що зараз не готовий сказати, чи цікаво це компанії. Він також зазначив, що Антимонопольний комітет (АМКУ), найімовірніше, буде проти цього.
- Зеленський запропонував ДТЕК Ахметова купити Центренерго разом з неприбутковими держшахтами: Якщо АМКУ буде проти, я з ними поговорю, і вони будуть - ЗА!

А це вже взагалі піпець - ЗЕ поговорить з АМКУ (яке йому не підпорядковане за законом!) і він, всупереч Антимонопольному законодавству, дозволить монополісту Ахметову ЩЕ прикупити шахт, остаточно руйнуючи економічну конкуренцію не лише в регіоні, але й у державі. ТурбоКлас!

Блок Б. Коронавірус

- ''Слуга народу" Радуцький про заходи безпеки у разі спалаху коронавірусу в Україні: Ми зробили все необхідне відповідно до рекомендацій ВООЗ. "Сьогодні діє оперативний штаб, який очолює прем'єр-міністр України. Дії оперативного штабу контролює Рада національної безпеки і оборони (РНБО)". Так сказав Радуцький. За його словами, нині вживаються всі необхідні карантинні заходи щодо обсервації здорових громадян України, які були в зоні ураження і доставлені в Україну.

- Тест-системи діагностики коронавірусу поки не розподілили по регіонах, - ЦГЗ. "Тест-системи розподілять протягом двох-трьох днів. Однак, не у всіх областях є необхідне обладнання.
А як ви визначили, що потрібна обсервація, а не карантин, якщо на момент скандалу з розміщенням людей в Нових Санжарах тест-систем ще не було в Україні? І для чого замилювали очі протестувальникам і світові що евакуйовані - не хворі, а для чого нагнали поліцію?

- ВИ дійсно повністю були готові? А чому це дисонує із цим повідомленням від 25.02.20 15:01: ''Спецсканерів і тепловізорів в аеропорту немає: ніяких розпоряджень про обов'язкові перевірки пасажирів нам не направляли.''
З боку держави ніякого спеціального контролю в зв'язку з епідемією коронавірусу ні на рейсах з Італії, ні на рейсах з інших країн не забезпечено, - пресслужба аеропорту "Київ". А що казав Радуцький? - "Діє оперативний штаб, контролює Рада національної безпеки і оборони (РНБО)".
- Щодо арешту протестувальників в Нових Санжарах - ЗЕКА (ЗЕлена-КАманда), вивчіть хоча би ст. 27 Конституції, ст 36 Кримінального Кодексу і згадайте, що ви діяли напролом без тестування евакуйованих, тобто протестні дії громадян були ЗАКОННИМИ! В Каліфорнії також протестують з аналогічного приводу - пошліть туди Авакова з його "орлами"...

Блок В. Децентралізація і перейменування

- Плануємо змінити Конституцію в частині децентралізації у вересні 2020 року до місцевих виборів, - "слуга народу" Безгін.
- Проведемо дискусію про те, як мають називатися органи державної влади на місцях, - Корнієнко. Корнієнко зазначив, що людям важливо, як називатиметься адміністративно-територіальна одиниця, в якій вони проживатимуть. Проведення такої дискусії "Як називати субрегіональні одиниці - "повіт", або "округ", або "окрýга", або "район" - це теж викликає дискусії", - додав він. І це - абсолютно нормальний процес.

- Дітлахи, для чого ви це затіяли? Спочатку слід визначити повноваження, права, зобов'язання, види відповідальності за їх невиконання, санкції, хто, коли їх накладає, що буде тим, хто мав накласти стягнення, але за кумівством - не наклав... і т. д., Визначити коло джерел фінансування, види податків і відрахувань на життєдіяльність регіонів, закріпіть їх законом. Визначте відповідальність КабМіну за ненадання, неповне і невчасне перерахування коштів трансфертів, субвенцій. Проведіть консультації не з представниками, а керівниками підрозділів виконавчої влади в областях, районах, містах, селах і селищах. А лише потім грайтеся з "надзвичайною проблемою" - як назвати. А якщо по суті затії цього дитсадка ЗЕКА (скорочено від ЗЕлена КАманда) з перейменуваннями, то правду кажуть - коли собаці нічим зайнятися, вона яйця лиже.. Ви вже офіс президента переносили з Банкової ...і то не справилися...

Вже й аналізувати їх пасажі, вибрики, капризи і конвульсії з групи хворих дитсадка "ЗЕКА" зовсім не хочеться... ТО - ЖАХ! Їх "доїльний апарат" - (уряд і парламент) ремонту не підлягає - лише утилізації. Та й преЗЕ.. - також... НОВІ ВИБОРИ! Їх протестний електорат за два місяці виріс ВДВІЧІ... в турборежимі.

Володимир Пилипчук, політик, екс-нардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook (публікується з його дозволу)

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh