Зміни до Конституції будуть вже в листопаді направлені Президенту
Про це заявив голова Конституційної асамблеї Леонід Кравчук.Зокрема, Кравчук нагадав, що на попередньому засіданні в червні асамблея затвердила за основу концепцію конституційних змін, проте вирішила остаточний варіант ще доопрацювати.
"Після цього ми створили робочу групу для доопрацювання... За наявною у мене інформацією від керівника робочої групи, робота йде досить активно, творчо ... ми хочемо і домовляємося, щоб в середині листопада винести (на засідання асамблеї ) доопрацьовану концепцію, прийняти її і направити Президенту", - розповів він.

Кравчук сподівається, що концепція буде затверджена, і асамблея перейде до розробки законопроекту про зміни Конституції.

"Концепція, насправді, включає відпрацювання всіх позицій щодо внесення змін до Конституції. Якщо концепція буде прийнята, то далі почнеться технічна робота, тобто юридично точно і виважено напрацювати всі положення статей, які необхідно змінити або внести додатково до Конституції", - зазначив він.

При цьому Кравчук ще раз підкреслив, що чинна Конституція вже не дає можливостей для проведення реформ судової та правоохоронної системи, місцевого самоврядування та інших необхідних змін.

У зв'язку з цим він вважає, що у разі відмови Верховної Ради внести зміни до Конституції необхідно буде дати право народу висловити свою думку з даного питання на референдумі.

Інф.: kontrakty.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh