На Донбас приїхав Сурков і вантажать танки: в окупованому Луганську коїться щось дивне, - полковник Анатолій Штефан (Штірліц)
Представники окупантів прибули до Луганська 22 серпня і заселилися в готелі "Дружба".
У тимчасово окупований Луганськ нібито прибула делегація з Росії на чолі з радником президента Росії Владиславом Сурковим (на фото), якого називають автором війни на Донбасі. Метою їхнього візиту може бути злив регіону назад Україні. Про це, посилаючись на інсайдерські джерела, на своїй сторінці у Facebook повідомив офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), передають "Патріоти України".

За його словами, представники окупантів прибули до Луганська 22 серпня і заселилися в готелі "Дружба". У зв'язку із секретністю, яку створили росіяни, поки мета їхнього візиту невідома. Однак в одному з районів зосередження важкого озброєння окупанти почали завантаження танків на трейлери та їхнє вивезення у невідомому напрямку.

Крім того, в Ростовській області з боку РФ майже закінчили побудову інженерно-захисних споруд, ввели заборонену зону і обмежувальні заходи. "Звичайні новини, але якщо їх об'єднати, можна припустити цікаву річ? РФ вирішила злити Донбас або... Подивимося", – написав Штефан.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh