Нардеп Ігор Луценко про затримання замкомбата ОУН "Сивого": Слідство цікавило, як той опинився на даху мікроавтобуса із Саакашвілі
Народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко повідомив, що поліція підозрює колишнього заступника командира батальйону ОУН Андрія Пастушенка в організації звільнення лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі 5 грудня.
Колишнього заступника командира батальйону ОУН Андрія Пастушенка (Сивого), який воював у донецькому аеропорту, викликали на допит 4 січня на вулицю Володимирську в Києві у справі про звільнення активістами лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, повідомив народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко у Facebook.

"Йому шиють найбільш актуальний злочин сучасності – співучасть у визволенні Саакашвілі з мікроавтобуса на Костьольній. Докази поліції очевидні. Раз він там стояв на даху одного з автомобілів, то ясно, що був координатором та організатором цього загрозливого для держави дійства, а саме – протидії незаконному затриманню одного з опозиційних політиків", – зазначив нардеп.

На думку Луценка, за Пастушенком було встановлено зовнішнє спостереження, оскільки сьогодні в будинку його зустріли поліцейські, запросивши проїхати з ними до Солом'янського райвідділу Нацполіції.

"Сказали, що нібито у справі 2014 року. Старий ментівський прийом. Дійсно, був дуже поверхневий допит по тій справі, а потім приїхала слідча Головного слідчого управління Нацполіції і спробувала під протокол допитати Сивого по зовсім іншій справі, щодо подій на Костьольній 5 грудня – тоді боролися за Саакашвілі", – розповів він.

Нардеп підкреслив, що допит був незаконним, оскільки на такі слідчі дії треба викликати окремою повісткою.

"Служительку закону цікавило непересічної глибини питання – яким чином дядько Сивий опинився на даху мікроавтобуса на вулиці Трьохсвятительській 5 грудня... На що Пастушенко відповів, що, оскільки він має проблеми із зором, то у тісняві виліз на автомашину як на найбільш для нього безпечне місце", – розповів він.

Луценко додав, що слідча вручила Пастушенку повістку на 11.00 четверга.

ПІДТРИМАЙ СИВОГО!
Шановні користувачі фейсбуку,
Запрошую вас підтримати одну з легендарних особистостей нашого часу, кіборга з Донецького аеропорту, екс-замкомбата батальйону ОУН, вічного революціонера Андрія Пастушенка («Сивого»)!
Завтра об 11-00 у нього допит на Володимирській, 15.
Затримали його не за нелегальні поставки вугілля з ОРДЛО і не за наплічники по ціні вдвічі більшій, ніж треба.
Йому шиють найбільш актуальний злочин сучасності – співучасть у визволенні Саакашвілі з мікроавтобусу на Костьольній.
Докази поліції очевидні. Раз він там стояв на даху одного з автомобілів, то ЯСНО, що був координатором та організатором цього загрозливого для держави дійства, а саме – протидії незаконному затриманню одного з опозиційних політиків.
Вітаю слідство Нацполіції за такими визначним етапом у боротьбі зі злочинністю! Допит Сивого – це епохальна подія, яка стане переможною віхою у боротьбі з порушниками закону в нашій державі.

***
Розкрию деякі моторошні деталі сьогоднішньої спецоперації, результатом якої буде завтрашній допит.
Андрія Івановича сьогодні перестріли біля дому поліцейські і запросили проїхати з ними у Солом’янський райвідділ нацполіції. (Це майже 100%, що за Пастушенком було зовнішнє спостереження). Сказали, що нібито у справі 2014 року. Старий ментівський прийом.
Дійсно, був дуже поверхневий допит по тій справі, а потім приїхала слідча Голвоного слідчого управління Нацполіції, і спробувала під протокол допитати Сивого по зовсім іншій справі, щодо подій на Костьольній 5 грудня – тоді боролися за Саакашвілі. (Допит, звісно, був незаконним. Бо на такі слідчі дії треба викликати ціле направлено і повісткою).
Служительницю закону цікавило непересічної глибини питання – яким чином дядько Сивий опинився на даху мікроавтобуса на вулиці Трьохсвятительській 5 грудня?!
На що Пастушенко відповів, що, оскільки він має проблеми з зором, то у тісняві виліз на автомашину, як на найбільш для нього безпечне місце.
«З вами каші не звариш», - відреагувала на таку інформацію пані слідча.
Андрій Іванович поцікавився, яку саме кашу зібралася зварити з ним співробітниця ГСУ НПУ?
Відповіді не було надано, натомість слідча вручила йому повістку на 11-ту ранку четверга, 4-го січня 2018 року. Отака кулінарія.
Сивий має адвоката – мою блискучу помічницю, нині на громадських засадах, Любов Криган.
Прошу усіх, хто може, прийти і морально підтримати Андрія Івановича.

***
Принагідно хочу подякувати очільникам правоохоронної системи, що резонансні справи так енергійно розслідуються – справи про вбивства журналіста Павла Шеремета, добровольця Сергія Костакова, черкаського активіста Василя Сергієнка.
Не можу не згадати провадження щодо Лесика Довгого, Вадима Новінського, Юрія Бойка та величезний масив інших справ, фігуранти яких вільно засідають в парламенті та своїми голосуваннями визначають долю країни.
Видно, що Генпрокуратура та нацполіція зайняті справою!


Сьогодні заступник голови партії УНА-УНСО Ігор Мазур повідомив, що поліція затримала Пастушенка і допитує його в Солом'янському райвідділі поліції у справі про звільнення Саакашвілі.

5 грудня Саакашвілі в Києві затримала СБУ. Йому висунули обвинувачення у сприянні учасникам злочинних організацій та укритті їхньої злочинної діяльності. Перед затриманням Саакашвілі вибрався на дах будинку, де він проживав, і закликав українців протестувати проти влади.

Правоохоронці вивели політика на вулицю й посадили у службовий автомобіль, проте активісти влаштували бійку із силовиками і звільнили його.

Інф.: gordonua.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh