Сергій Іванов: "Русская весна" вже в Києві?
До Києва приїхав луганський сепаратист Недовес. Пише, що захищати столицю від С14 та інших радикалів.
Луганськ уже захистив, наслідки загальновідомі.
Абсолютно кончений зрадник, один з двигунів "русской весны" на Луганщині, хедлайнер сепаратистських сесій Луганської облради, підписант звернення до "братського російського народу", багаторічний резидент "Миротворця".

Під час війни колаборував з окупантами, сприяв проведенню сепаратистського референдуму, брав участь у нарадах з сепаратистськими ватажками, на його заводі ремонтувалася російська військова техніка, мав комерційні зносини з російським воєнпромом, не вилазив з Москви. Активно співпрацював з репресивними органами «ЛНР», доносив на на проукраїнських активістів та їх близьких, щільно працював російськими пропагандистами.

У 2016-му був фігурантом кримінального провадження про відмивання грошей, яке за хабар поховало колишнє керівництво війскової прокуратури. Якщо такі кадри стікаються до Києва, значить тут щось планується - це вже очевидно. З одного боку, це погано, оскільки демонструє абсолютну імпотентність правоохоронної системи, з іншого - ми готові до зустрічі з такими персонажами набагато краще, ніж п‘ять років тому.

Ви думали, що «русская весна» - це десь? Зустрічайте.

Сергій Іванов, журналіст

Також по темі: Відомого російського пропагандиста безперешкодно пустили до України - ТУТ

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh