Сподіваюсь, нарешті, ми перейдемо до змістовних дискусій щодо майбутнього України – Президент про дебати з кандидатом Зеленським, - Президент України
Президент України Петро Порошенко сподівається, що на наступному тижні і він, і кандидат в Президенти Володимир Зеленський, нарешті, матимуть можливість проінформувати суспільство щодо своїх програм, планів і чітких напрямків в розвитку держави. Про це Петро Порошенко сказав під час включення на телеканалі "Інтер" у ході робочого візиту до Франції.

Відповідаючи на питання, чи буде наступний тиждень менше емоційним і більш змістовним, Глава держави зауважив: «На жаль, вимушений з вами погодитись. Дійсно в дискусіях за форму втрачається зміст. Я дуже сподіваюся, що мій опонент почує мене, що ми, нарешті, перейдемо до змістовних дискусій, що ми нарешті будемо мати можливість проінформувати суспільство щодо своїх програм, планів, чітких напрямків в розвитку держави, бачення майбутнього України і українців».

«І дати можливість всебічної інформації, щоб вибір українців був свідомий і щоб ніхто не намагався «втюхати» Україні «кота в мішку», - додав Петро Порошенко.

Президент впевнений, що мають відбутися дебати на Суспільному телебаченні 19 квітня як передбачено законом о 20:00 і 14 квітня на «Олімпійському» стадіоні. «Ще раз хочу повторити запрошення пану Зеленському на стадіон. Стадіон, так стадіон. Не ховайтеся, не бійтеся, приходьте і розповісте все, що ви маєте», - наголосив Президент.

«Що я очікую наступного тижня? Хочу наголосити, очікую розумного і відповідального вибору українського народу. І очікую на перемогу Петра Порошенка. Це одразу ж створить абсолютно чіткі позиції щодо нашого руху, швидкі досягнення і в боротьбі з бідністю, і в становленні миру, і щодо європейського вектору розвитку нашої з вами найкращої в світі держави Україна», - підкреслив Президент.

Інф.: president.gov.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh