Юрій Пальчуковський: Партія регіонів помстилась киянам за їхню чітку, свідому позицію
Верховна Рада 16 квітня 2013 року знову провалила призначення виборів в Києві.
За відповідне рішення проголосувало лише 200 народних депутатів, при необхідних 226, при чому Партія регіонів не дала на підтримку цієї постанови жодного голосу. Ситуацію для OSP-UA.INFO прокоментував Юрій Пальчуковський, Голова Української Національної Ради.

"Партія регіонів чекатиме рішення Конституційного суду, який, мабуть, скаже, що вибори треба проводити в 2015 році, в зв’язку з тим, що була порушена Конституція, і продовжити повноваження Київської міської ради до 2015 року. Але вони можуть піти на вибори мера. Тобто, стоїть варіант такий, що піти на вибори мера вони погодяться, а вибори Київради відтермінують до 2015 року. І цей сценарій, мабуть, спрацює, тому що вибори для них – це смерть», - припускає Юрій Пальчуковський.

«Те, що Партія регіонів і деякі інші депутати-мажоритарники не голосували за призначення виборів в Києві, це, мабуть, помста за чітку, зрозумілу, свідому позицію киян. Киянам треба збагнути, що поки вони не візьмуть владу в свої руки самі, їм її ніхто ніколи не віддасть. Тобто, киянам треба дивитися на 5 статтю конституції. Мабуть, організовуватися і виходити на серйозні акції протесту проти цієї влади, яка нищить не тільки місцеве самоврядування, а вона вже нищить Київ, як столицю. Тільки чітка позиція та активні дії можуть зупинити цю владу і змінити ситуацію", зазначив Юрій Пальчуковський.

Інф.: OSP-UA.INFO

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh