Володимир Рибак, голова Верховної Ради України:
- Головна мета розблокування повинна бути програма, з якою партії йшли на вибори. Я підняв - у мене на столі лежать програми п'яти партій. Всі обіцяли: тільки вибори минуть, ми вам і зарплату збільшимо, і пенсії збільшимо, і робочі місця будуть - все буде. Але начисто уже на три місяці забули. Весь лютий місяць прогуляли. Я тут кожен ранок, кожен вечір збираю і керівників фракцій, і їх заступників і кажу - коли ж будемо виконувати програми, які ви обіцяли? Де ваші зарплати, які ви обіцяли? По тисячі, по 1500-2000 євро.

Я думаю, що нема другого парламенту, який по кожному случаю біжить і блокує трибуну. Є можливість зібраться, я надаю свій кабінет трибуну - виступайте. Кожен вівторок у нас виступи йдуть від фракцій, кожна середа - народні депутати, п'ятниця - хто з міністрів - можете послухати. Але в остальні дні треба працювати над законами. Сама опозиція внесла 300 законів. Розглядати не хоче. Причину шукає: то регламентний комітет не такий, то закони не такі.

Я думаю, що в березні ми все-таки почнемо працювати. Тільки коли парламент працює, влада чує опозицію, опозиція - владу. Тільки так в великій європейській державі можна вирішувати питання. Треба зараз - всі ж казали, бюджет поганий, той ще, 6-й парламент. Уже уряд надав: треба перерозподілити фінанси на соц-економічнйи розвиток у всі регіони, будувати соціальне житло, ремонтувати всі системи ЖКГ, дороги, треба індексацію зробити пенсій, зарплат, треба працювати.

Інф.: 1tv.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh