Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Politics

За прогнозами експертів штучне утворення під назвою Російська Федерація розпадеться до 2018 року

Розпад Російської Федерації – неминучий, тому вступ України до Митного союзу – це абсурд
Виглядає так, що креатура Медведчука звиває своє зміїне кубло уже й на Галичині. Зокрема, після серії публікацій Медведчука у львівських виданнях, на електронних ресурсах під публікаціями знаних політиків та громадських діячів, які різко виступають проти вступу України до Митного союзу і проти окупації України кремлівсько-кадебістськими представниками п’ятої колони, з’являються коментарі начебто звичайних читачів.
 

Today Hostile Regime Tries To Make Ukrainians "Blind Buckwheat-Sowers" - Askold Lozynskyi

altАскольд ЛОЗИНСЬКИЙ, Президент Світового Конгресу Українців (1998-2008), для Волі народу
На захист української освіти, людини і нації
Одне просте припущення політичних наслідків ізьоляції української освіти і науки - це знищення генофонду української нації, що поносить поважні наслідки, задавлення наукового і духовного рівня населення та тим самим задержання при владі неуків-коритників як Табачника і його хресного батько Проффесора Віктора Януковича... Без сумніву, освіта - це основна характеристика людини, яка робить одну людину більш працездатну та корисну для суспільства. Ця аксіома переноситься у мільйони разів на націю. Не випадково колонізатори завжди намагалися вдержати колоністів у примітивних відносинах. Сьогодні ворожий режим старається зробити з українців “незрячих гречкосіїв”, як писав Шевченко. Представником цього режиму в Україні є сам неук Дмитро Табачник.
 

Обережно: українська армія в руках росіян, - заступник Голови УРП

Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ: Українською армією командують росіяни
Збройні Сили України віднедавна повністю перебувають під контролем наших стратегічних воріженьків.
Новопризначений Міністр оборони України Павло Лєбєдєв – етнічний росіянин із Краснодарського Краю РФ, командувач Сухопутних військ ЗСУ Геннадій Воробйов – росіянин із Грузії, командувач Повітряних сил ЗСУ Юрій Байдак – росіянин із Івановської області РФ, командувач Військово-Морських сил ЗСУ Юрій Іль’їн – росіянин із Білорусії.
З огляду на те, що секретар РНБОУ Андрій Клюєв – тієї ж національності, хоча і з Донецька, будь-які розмови про обороноздатність України втрачають зміст.
 

Opposition Exchanged Votes For Positions That Are Worthless

altОпозиції жбурнули те, що залишилося, і вони накинулися на ці посади", - Gazeta.ua
В останній день перед канікулами депутати поділили парламентські комітети. Узгоджували їх майже два тижні. Опозиціонери хотіли поставити своїх голів на комітети, якими після виборів 2007 року керували представники тоді опозиційної Партії регіонів. Це була ініціатива тодішнього прем'єра Юлії Тимошенко. Опозиція вимагала передати їй комітети, що мають контрольні функції. Зокрема  бюджетний, регламентний, з питань соцполітики. Але розподіл комітетів став компромісом між владою та опозицією, вважає політолог 53-річний Олексій Гарань:
 

During the Year the Government Wants To Sell Remained State Companies For "Their"

alt“З молотка” можуть піти енергокомпанії, шахти та неліквідні підприємства. Експерти застерігають від непрозорості процесів. Український уряд має амбітний план приватизації на 2013-й рік. За підприємства, які ще залишилися у державній власності Фонд держмайна має виручити не менше 10,8 мільярдів гривень, знайшовши покупців на енергогенеруючі компанії “Донбасенерго” та “Центренерго”, а також на кілька ще непроданих енергопостачальних компаній. Окрім цього як мінімум чотири ТЕЦ – Дніпродзержинська, Херсонська, Одеська та Харківська -  мають піти з молотка, аби забезпечити поповнення бюджету. Також фонд вже розпочав підготовку до продажу понад десятка вугільних копалень та кількох збагачувальних вугільних фабрик. Інф.: DW.DE
 

It Seems That Ukraine Was Given At the Mercy Of Traffic Police, Tax Inspectors And Other Wickedness

altУ Грузії створюється відчуття, що влада і бізнес прагнуть не тільки до збагачення, але й до творення. В Україні жодна влада, здається, навіть не думала про те, щоб відповідати за свої передвиборні слова. Абсолютна більшість їхніх дій направлена на власні інтереси, а інтересами суспільства нехтують. Але Іноді здається, що Україну віддали на відкуп ДАІшникам, податковим інспекторам та іншій нечесті. Причому умови їх роботи як в поганій компанії - щоб не платити нормальну госзарплату чиновників оформили СПД-шниками, щоб вони самі збирали гроші зі своїх співвітчизників. Це реалії, до яких кожен з нас звик і часто навіть не рефлектує, адже інакше звихнутися можна. Про це - у статті в "Українській правді" Антона Онуфрієнка, редактора відділу "Бізнеc" газети "КоммерсантЪ". Фото: kyiv.comments.ua   Детальніше
 

We Have Adopted the Most Progressive Tax Code Over the Past Decades - Obama

altАмериканський закон про пільги платникам податків прийнятий більшістю обох партій у Палаті представників 1 січня 2013 року. Президент Обама неодноразово називав це переломним моментом для середнього класу. Ось чому він працює з республіканцями і демократами в Конгресі, щоб досягти угоди, яка утримує прибутковий податок низьким для середнього класу і сприяє росту економіки. І, як пообіцяв президент, мільйонери і мільярдери також почнуть робити більше, щоб допомогти погасити дефіцит за рахунок поєднання збільшених постійних ставок податку і зниження податкових пільг.
 

"Donetsk Guys" Turned Ukraine In the Likeness Of Strict Regime Colony

altДемократичним шляхом в Україні до влади прийшли "політики', котрі демократію не переносять і на дух. І в українських громадян "донецькі" відбирають не лише права і свободи. Масово відбираються бізнеси і власність, навіть у тих, хто пережив лихі часи 90-х під час правління Леоніда Кучми. Вводяться закони джунглів, за яких для влади Конституція стала не більше, аніж фіктивним атавістичним політичним придатком. Тому виграти вибори у подібних "політиків" – виглядає чистою фантастикою... Нині Україна перетворена "донецькими" на подобу колонії суворого режиму, де українці змушені відбувати свій пожиттєвий термін. А народ потрібен тільки для того, щоб приносити цим пришельцям із минулого матеріальні блага. Про це - у статті Віктора Каспрука на Радіо Свобода.
 

Запрацювала альтернативна Рада у складі 24-х "депутатів"

Опозиція створила в Інтернеті альтернативну Раду і вже почала голосувати
До складу Альтерради входять вже 24 "депутати" - це кандидати, які не пройшли у ВР. Інтернет-проект Альтернативна рада, створення якого наприкінці минулого року анонсували харківські опозиціонери, запрацював. На головній сторінці сайту-парламенту зазначено, що він "створений з метою пошуку шляхів виходу України з політичної та економічної кризи, покликаний оцінювати плоди діяльності влади, включаючи ВР, а також пропонувати конструктивну альтернативу".
 

Бюджет-2013: українці – виживатимуть, силовики – шикуватимуть

Вже цього тижня Україна почала жити за новим кошторисом, красномовну оцінку якому свого часу дав очільник країни, назвавши його бюджетом виживання, що потребуватиме жорсткої економії коштів. Проте ці слова чомусь аж ніяк не в'яжуться із окремими статтями видатків держбюджету, які навпаки з року в рік продовжують впевнено зростати. Це, зокрема, стосується фінансування Генеральної прокуратури, яке в 2013 році зросте на 20,7% – до 3,2 мільярдів гривень. Вже зараз зрозуміло, що частина цих коштів піде на ремонт нових офісів Генпрокуратури, якій під кінець року Уряд передав у власність приміщення заводу "Арсенал" загальною площею 7,6 тисяч квадратних метрів.
 

Україні, аби врятуватися, потрібні ще одні парламентські вибори

Бог, либонь, вибрав за день уродин Степана Бандери 1 січня тому, аби українці з першого дня нового року пам'ятали: національна ідея власної державності для нас – понад усе. Саме тому "Слава Україні" і "Слава Героям!" це для нас, як "Отче наш". Із цим маємо просинатися і засинати…, - пише Олександр Горобець у своєму блозі на Gazeta.ua.
У середині дев'яностих років мені довелося багато годин провести у літерному літаку Л. Кучми, під час його офіційних візитів і робочих поїздок до різних країн світу. Я не раз чув на власні вуха, як він членам офіційних делегацій по-простецьке казав: "Шукайте національну ідею. Україна не може жити без неї…"

 
More Articles...

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4318
mod_vvisit_counterВчора6749
mod_vvisit_counterЦього тижня11067
mod_vvisit_counterМинулого тижня47040
mod_vvisit_counterЦього місяця150349
mod_vvisit_counterМинулого місяця151119
mod_vvisit_counterЗа весь час15001591