Луценко виступив на мітингу опозиції по телефону
На думку звільненого екс-міністра, те, що сьогодні роблять лідери опозиції, закликаючи відстоювати свої права на вуличних мітингах, - є найбільш правильною політикою.
Опозиція переможе завдяки вуличним акціям протесту. Таку свою першу заяву звільнений колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зробив по телефону на мітингу опозиції в Києві вдень у неділю, 7 квітня.
"Я впевнений, що те, що сьогодні роблять лідери опозиції, йдуть до людей і закликають їх відстоювати свої права - є найбільш правильною політикою.

Адже насправді політика робиться не в адміністрації президента, не у Верховній Раді. Вона робиться на майданах. Ми так перемагали, і ми так знову переможемо", - сказав Луценко.

"Найбільше для людини означає свобода. Але дуже важливо відчувати, що на цій свободі ти не один. Дуже важливо, щоб на волі ти відчував себе в колективі однодумців. Тому я щиро радий, що нарешті я буду серед тих, хто так само, як і я, мріє про демократичну, вільну і європейську Україну", - зазначив екс-міністр.
Перед цим лідер фракції "Батьківщини" Арсеній Яценюк заявив, що після звільнення Луценка опозиція буде добиватися звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Він також зазначив, що мітинг у Києві в неділю є одним з наймасовіших з часів Помаранчевої революції.

Нагадаємо, раніше дружина звільненого екс-міністра Ірина заявила, що Луценко потребує серйозного лікування, але незважаючи на це налаштований продовжувати політичну боротьбу і буде підтримувати опозицію, незалежно від того, чи є він на мітингу, чи ні.

Інф.: dt.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh