У вівторок президент США Барак Обама виступив із "Зверненням про стан країни". Він говорив з Конгресом, але були й ті, з ким він особливо хотів поговорити - пересічні американці.
Ось чому була створена "Громадянська реакція" - новий інструмент, який дозволяє американцям говорити президенту Обамі та його радникам, що вони думають про його план створення робочих місць і побудову сильного середнього класу.
Фактично, американці з усіх куточків країни надали урядові свої відповіді. Вони сіли з промовою президента Обами, прочитати її рядок за рядком та підкреслили ідеї, які їм імпонують. Пересічні громадяни виразили свої думки щодо того, чому пропозиції Президента мають значення для їх громад безпосередньо уряду США.

Це неймовірно! Урядовці закликають кожного американця стати частиною цього процесу.

Все, що потрібно було зробити громадянину США, щоб почати обговорення - це відвідати сайт WhiteHouse.gov/SOTU.

Відповіді, які вже побачив уряд - дуже потужний інструмент для подальших змін у країні.

"Ми почули ветерана на ім'я Джейсон, який сказав: "Я вчився в коледжі, завдяки Закону про пільги для ветеранів Великої Вітчизняної Війни, мав змогу купити будинок завдяки позиці на житло для ветеранів. Будь ласка, продовжуйте давати ветеранам пільги, на які вони заслуговують, і надайте їм більше допомоги для пристосуввання з військового життя до цивільного", - розповідають в уряді США.

"Хлопець на ім'я Метт, розповів нам, що йому сподобалося те, що він почув про мінімальну заробітну платню: "Єдиний шлях для того, щоб зробити цю країну і її економіку знову "могутньою", - зазначає Метт - це мати більш раціональні орієнтири для виплат".

Інші громадяни кажуть, що вони підтримують заклик президента Обами щодо високоякісного дошкільного виховання кожної дитини. Також американці впевнені, що прийшов час для голосування щодо зменшення збройного насилля.

На цьому тижні президент збирається поговорити з людьми по всій країні про становище в країні.

Кожна історія, яку розповідають американці, має свій номер та буде передана, разом з презентацією, до розпорядження оновлення старших співробітників Білого дому.

Незабаром, всі історії планують передати Президентові, тож у кожної людини є шанс бути почутим Обамою.

Інф.: "Воля народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh