Ватники і окупанти строчать в соцмережах і описують погіршення стану здоров'я після небезпечних російських щеплень
Іхтамнети і їх родичі в Севастополі обурені тим, що їм у примусовому порядку роблять щеплення неперевіреною російською вакциною від коронавірусу, яку відмовився робити путін.
1. "Це проміжне рішення дає старт розгляду індивідуальних скарг у зв'язку з Кримом, яких накопичилося кілька сотень, якщо не тисяч. Всі вони лежали під сукном у Страсбурзі в очікуванні цього рішення про прийнятність. Зараз у цьому плані ясність з'явилася", "Найголовніше, що ЄСПЛ визнав факт ефективного контролю росією над Кримом з 27 лютого, коли російським спецназом було захоплено будівлю Верховної ради Криму - а не з 18 березня, як наполягала російська федерація", "Завдяки рішенню Європейського суду, той міф, який рф створювала довгі роки - про те, що нібито мало місце "вільне волевиявлення кримського народу про входження до складу росії" - пішов прахом. Шість років роботи російської пропаганди перетворилися в пил. Тепер можна говорити про те, що росія сама ініціювала той "референдум" і що він був проведений під дулами російських автоматів".

2. Врегулювання конфлікту в Україні має відбуватися з повною повагою до суверенітету, територіальної цілісності, єдності та незалежності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь. Про це заявила міністр закордонних справ Швеції, діючий голова ОБСЄ Анн Лінде.

3. Як жителям тимчасово окупованого росією Криму реалізувати свої права на розірвання шлюбу відповідно до законодавства України? За посиланням прочитайте поради юристів.

4. Адвокат Микола Полозов зустрівся зі своїм підзахисним: "Іван Яцкін поскаржився на болі в грудях - дають про себе знати наслідки травми за три місяці, тоді його навіть вивозили в міський травмпункт на рентген. Однак, як видно, той знімок чи втратили, чи то ще з ним щось трапилося, але до сих пір не було повторного обстеження тюремним лікарем. Сам Іван Яцкін вважає, що у нього може бути тріщина в ребрі. Незважаючи на те, що це вже другий Новий рік, який Іван Яцкін зустрічає в камері СІЗО "Лефортово", він не втрачає надію на якнайшвидше повернення додому і дякує всім за підтримку і привітання до свят "

5. Ще п'ятьох політв'язнів другого сімферопольського "справи Хізб ут-Тахрір" - Бекирова Якима, Сейтабдіева Сейтвелі, Сейтхалілова Рустема, Сулейманова Ескендера і Яніково Асана - російські окупанти етапували з Криму в Ростов-на-Дону.

6. Правозахисники опублікували список осіб, причетних до мілітаризації освітньої сфери в окупованому росією Криму та знищення української ідентичності кримських дітей. Ці особи понесуть кримінальну відповідальність. Список буде розширюватися.

7. Колаборанти, на вихід: в окупованому росією Криму в рамках кадрової ротації поміняли близько 80% "глав" міських і районних "прокуратур", тому що рашисти добре знають, що зрадників треба побоюватися в першу чергу: зрадили Україну - зрадять і росію.

8. Окупаційний "антикорупційний комітет" в Криму очолив слідчий Андрій Анохін, якого рашісти притягли з Кургана.

9. Окупанти в Севастополі відзвітували про підключення села Фронтове до газу, чого насправді не було. Окупанти сказали людям, що в усьому винна Україна і санкції, мовляв, Газпром не стане так ризикувати, тому сидите "з газом", але тільки на папері. Вчора було оголошено зустріч жителів села з окупантом Развожаевим, на якій ватники хотіли поскаржитися боярину, але боярин їх кинув і не приїхав. Холопи тихо розійшлися дивитися велич в телевізорі

10. Жителі Феодосії коментують прийдешню продаж винзаводу Коктебель, про що окупанти повідомили напередодні: "кінчені раша, окупанти, їм би тільки все віджати і знищити, перетворюють Крим на випалену пустелю", "Скоро весь Крим з молотка піде", "Так вже 6 років як йде. Перетікає, швидше".

11. В окупованому росією Криму виявили 325 нових випадків коронавирусной інфекції (+7 смертей). У Севастополі - 96 (+6 смертей). Кількість заражених збільшилася до 37 000 осіб, в тому числі 8 130 в Севастополі. Помер 951 осіб, в тому числі 308 - в Севастополі

12. У Росії від коронавірусу помер Борис Грачевський. Українцям він запам'ятається не стільки тим, що створював "Єралаш", скільки тим, що підтримав військове вторгнення Росії в Україну і неодноразово, незаконно відвідував окупований Крим у пропагандистських цілях. До речі, російські бойовики знову підтвердили те, про що ми і так знали: росія - безпосередній організатор і учасник розв'язаної в 2014 році війни проти України

13. Іхтамнети і їх родичі в Севастополі обурені тим, що їм у примусовому порядку роблять щеплення неперевіреною російською вакциною від коронавірусу, яку відмовився робити путін.

14. Деякі записують своє виття на відео: "Весь полк (в/ч 83576, Севастополь) провакцинували, хоча багато хто відмовлявся. Відмова не була прийнята. До ночі у Максима почався набряк Квінке, тобто, набряк горла. Викликали швидку. Швидка йшла 5 годин. Відправили в госпіталь Севастополя. Перебував добу в реанімації. Це кричуще неподобство! Вони просто вбивають наших дітей! Відбувається свавілля! Вони вбивають наших дітей! вбивають! Люди! "

P.S. Ватники і окупанти строчать в соцмережах і описують погіршення стану здоров'я після небезпечних російських щеплень (а інших у окупованому Криму і не буде). Ніяких спостережень лікарі не ведуть, а на скарги пацієнтів після щеплень закривають очі, виходячи з принципу "баби ще народять". Загалом, нічого нового. Рашисти ніколи не цінували людські життя. Будь-яка смерть для них - лише статистика.

Інф.: obozrevatel.com


Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh