Володимир Пилипчук: Надавати якийсь особливий, ПРИВІЛЕЙОВАНИЙ, преміальний статус територіям, на яких проживає основна маса антикураїнців, сепаратаистів, терористів, грабіжників, убивць зі всієї Україні, то є НОНСЕНС!
А те, щоби бандитська антиукраїнська "влада особливих територій", територій проживання терористів ще й мала би "право вето" на будь-які рішення державної влади Києва, і право диктувати їй свої умови - то є НОНСЕНС у квадраті!
А особливо в умовах, коли інші територіальні одиниці України, де проживає основна маса патріотів, трудяг, мирних і порядних ... матимуть набагато нижчий статус, і без всяких територіальних привілей, та ще й які вимушені будуть покірно терпіти вибрики терористів, НЕ маючи права вето на їх рішення, то є дискримінацією саме нормальних громадян України! - то є НОНСЕНС в кубі!

А вимоги сепатратистів - щоб і центральна влада в Києві НЕ МАЛА ПРАВА вето на рішення сепаратистів - то є абсолютний НОНСЕНС!

А "мінські угоди", за якими Лугандонія має саме такий статус (та ще й з власною, фактично непідконтрольною Україні поліцією) - то і є той АБСОЛЮТНИЙ НОНСЕНС, що виписаний на папері!

Володимир Пилипчук, політик, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh