Тиснуть постоли?
У мережі триває обговорення дивної поведінки президента Росії Володимира Путіна на недавніх переговорах з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.
Користувачі Facebook та YouTube звернули увагу на сіпання нижніх кінцівок російського лідера і зробили висновки, передають "Патріоти України".

"Коли людина бреше, то автоматично намагається це приховати і робить будь-яку..., у всіх по-різному, хто вухо чеше, хто ніс, ... хто потіє, хто пальцями грає, хто в туфлях сидячи на стільці підтанцьовує, як владімвладімич", - написав Євген Берестецкий.

«Наш лідер, сидячи на стільці, при зустрічі може перетанцювати абсолютно будь-якого ймовірного супротивника! Це чи не велич Росії!», - зіронізував користувач з ніком Polvo De Estrellas.
«Вони сиділи і розмовляли, один про картоху, інший ногами», - констатувала Lyudmila Luchiya.

«Це просто синдром неспокійних ніг (сказ ніг). Така проблема виникає від нестачі магнію в організмі або просто з незрозумілих причин», - поставила діагноз Elena Mebiys.

А користувач Катя Мелек припускає, що Путіну тиснуть чи то ходулі чи то постоли, які він змушений носити через європейські санкції.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh