Народний депутат фракції "Слуга народу" Гео Лерос написав, що викриває брехню глави Офісу президента Андрія Єрмака
Джерело:  "Українська правда" з посиланням на сторінку Лероса у Facebook.
Пряма мова Лероса: "Шановні народні депутати, я обіцяв, що викрию будь-яку брехню Єрмака, тому прошу ознайомитися.

На фракції депутати запитали у Єрмака чому він мені мстить кримінальними справами, на що він вам всім збрехав при президенті, що справи відкриті на мене давно".

Деталі: Нардеп від "Слуги народу" розписав хронологію подій, пов'язаних з відкриттям його справ, а до повідомлення прикріпив ДОКУМЕНТИ.

Дослівно: "20 березня: мене за це інтерв'ю звільняють з посади радника президента.

У цей же день глава офісу дає команду СБУ нарити на мене що завгодно і відкрити справи.

24 березня: старший лейтенант СБУ Михайло Ляхович пише рапорт своєму начальнику з маячними звинуваченнями щодо муралів 2016 року!

25 березня: лист із СБУ йде в ДБР.

26 березня: ДБР відправляє повідомлення на ім'я Генерального прокурора".

Передісторія:

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких людина, схожа на брата глави Офісу президента Андрія Єрмака - Дениса Єрмака - проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади. Пізніше Спеціалізована антикорупційна прокуратура за заявою Лероса починає кримінальне провадження.
Андрій Єрмак у свою чергу заявив, що на оприлюдненому відео - дійсно його брат Денис. У зв'язку з поширенням відео Єрмак намірився звернутися із заявою до Служби безпеки України та Держбюро розслідувань.
Гео Лерос подав у НАБУ поводження з "плівками". У свою чергу, ГБР порушило кримінальну справу стосовно Лероса.
Пізніше юридична компанія "Міллер", яка захищає Лероса, повідомила, що після публікації "плівок" правоохоронні органи відкрили вже 5 кримінальних проваджень.
Сам же Денис Єрмак заявив, що як громадянин вільний зустрічатися з ким завгодно і обговорювати, що завгодно, і те, що його брат - чиновник, не повинно обмежувати його права.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh