Андрій Ніцой: "Телеведуча отримала доручення "мочити" Ларису Ніцой"
Про це громадський діяч Андрій Ніцой розповів на своїй сторінці у Facebook:
"Постійно, разів 20 назвала її Фаріон-2 і задавала "бородаті" питання щодо проф. І. Фаріон. Прославляла совєтскую власть, за якої «українська мова і культура пережили найвищий розквіт». Повторювала байки про те, що скасування мовного закону Кивалова-Колєсніченка покликало московську армію на українську землю. Озвучувала затерту тезу про те, що на фронті воюють переважно російськомовні. З посиланням на депутатку що представляє «Львофф гаваріт па-рускі» обізвала Ларису Ніцой нехорошим словом.
Як на мене, усе це не збило мовну активістку і патріотку з головного – українська мова об’єднує, а язикосраніє розколює; видатним українцям, перш ніж підтримувати закон 5670д треба було хоча б його прочитати; влада не буде поспішати впроваджувати україно-центричні норми в життя, бо маючи вже достатньо інструментів (в т.ч. законодавчих) влада цього не робить; доопрацювати законопроект про мову можна і треба, прибравши з нього «Вавилонську» вежу і залишки киваловщини.
Насамкінець ведуча поцікавилася бажанням Лариси Ніцой взяти участь у парламентських виборах. Може саме заради цього питання її і запрошували в студію?!"

Лариса Ніцой, письменниця, на каналі ZIK у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh