Попри спротив опозиції та киян провладна більшість у Київраді таки провела сьогодні засідання. Її представники прибули в Київраду ще о 7.30, після чого вхід туди перекрили “беркутівці”. Сесія нелегітимної Київради тривала 16 хвилин. За цей час вона встигла перерозподілити понад 300 млн грн з бюджету столиці та збільшила штат чиновників КМДА на 37 осіб. Депутатів від опозиції та журналістів не пустили.Під Київрадою влада влаштувала проплачений мітинг вчителів, який проходив у кращих традиціях “совка”. На протилежному боці Хрещатика відбувся альтернативний мітинг опозиційних сил та їх прихильників, серед яких також були вчителі.Від опозиції виступили: Юрій Одарченко (на фото), Сергій Каплін, Олександра Кужель, Іван Крулько, Ірина Геращенко, Володимир Яворівський, Олександр Чорноволенко, Павло Аніськович та інші. Від киян, зокрема, виступила вчителька-пенсіонерка. Під завісу мітингу виступив Арсеній Яценюк (фото нижче).
У виступах звучали тези про не легітимність і Київради і цинізм Попова і Ко, які узурпували владу у столиці; про те, що влада розколює киян (свідчення цьому - два мітинги обабіч Хрещатика), звучали заклики до вчителів, які підспівують владі, забувши про свою високу просвітницьку місію; заклики до працівників МВС не виконувати злочинні накази.


Виступаючі також звернули увагу на те, що 19 серпня – велике православне свято Преображення Господнього, коли гріх влаштовувати таке безчинство.

Голова Шевченківської районної партійної організації ВО “Батьківщина” Павло Аніськович на мітингу, зокрема, наголосив: “Київради немає. Її немає уже 2 місяці. Те, що в Києві немає законної влади – це ганьба. Такого не було з часів нацистських окупантів, проти яких боровся весь український народ.

Ці люди, які зараз там засідають – це самозванці. Їх скоро винесуть з Київради. 22 роки тому такі ж самозванці оголосили себе законною владою Радянського Союзу. Це ГКЧП, який проіснував з 18 по 21 серпня 1991 року. Усім відомо, чим це закінчилося. Їх скинули, а Радянський Союз розвалився, як гнила хатина.
Шановні кияни, не мовчіть! Ця влада не повинна дожити до 2015 року!”Інф. та фото "Волі народу"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh