За словами радника Президента Росії Сергія Глазьєва (на фото), він не виключає, що для громадян України Росія може ввести візовий режим у разі підписання країною Угоди про асоціацію з ЄС, - повідомляє 24tv.ua (дивитися ВІДЕО).
"Україна - велика країна, яка з нами завжди жила разом, і нам навіть важко собі уявити, що раптом обірвуться ці тисячі коопераційних зв'язків, з'явиться візовий режим на кордонах, і, як у жахливому сні, ми будемо згадувати, що відбувалося під час грузинського конфлікту, коли тоді явно ворожа нам влада направляла українських фахівців воювати з російськими солдатами", - сказав він, про що пише "Українська правда" із посиланням на ефір радіостанції "Эхо Москвы".

Він наголосив, що Росії хотілося б уникнути введення віз. Разом з тим, ми повинні розуміти, що у кожного інтеграційного процесу є своя логіка. Якщо ми в рамках Митного союзу скасуємо паспортно-візовий контроль. Далі, можливо, виникнуть більш жорсткі вимоги до тих, хто в цей режим не увійшов. Тобто це формально може і не привести до введення віз з Україною та іншими державами, які не стали учасниками нашого об'єднання. Але, виходячи з логіки інтеграційного процесу, така загроза існує, - зазначає він.

Глазьєв також додає, що у разі, якщо Україна увійде до Шенгенської зони з більшістю країн ЄС, а у Росії надалі буде відсутній безвізовий режим з ЄС, "то європейці змусять Україну ввести візовий режим".

Нагадаємо, за словами президента РФ Володимира Путіна, підписана між Україною та Євросоюзом Угода не вплине на відносини між сусідніми країнами у політичній сфері.

Як відомо, Україна планує підписати Угоду про асоціацію із Євросоюзом уже в листопаді цього року на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Про це заявив і глава держави Віктор Янукович.

Інф.: 24tv.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh