Разумков підтримав розгляд "мовного" законопроекту Бужанського
Глава ВР Дмитро Разумков підтримав розгляд на цьому тижні законопроекту нардепа "Слуги народу" Максима Бужанського про скасування обов’язкового вивчення 80% предметів у школах державною українською мовою.
"Сьогодні на погоджувальній раді голова партії ”Слуга народу“ Корнієнко запропонував розглянути на цьому тижні законопроект Бужанського про скасування обов’язкового вивчення 80 відсотків предметів у школах українською мовою.

Глава Верховної Ради Разумков підтримав цю пропозицію і висловив бажання розглядати його в четвер, у день 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет України. Це знущання і над нашою мовою, і над нашою державою!», – повідомив в Faceboook нардеп від« Європейської солідарності» Микола Княжицький.

На цю пропозицію відреагували і в партії «Голос» – там повідомили, що «Слуга народу» «вкотре показує своє проросійське обличчя», і назвали заяви про «обмеження прав російськомовних», які звучать від нардепів «монобільшості» повторенням методичок Кремля і слоганів, з якими РФ почала проти України збройну агресію.

Керівництво «Слуги народу» щойно висловивилося за підтримку російської мови в Україні!

Йдеться про скандальний законопроект, спрямований на продовження викладання російською в українських школах. Пан Корнієнко на погоджувальній раді парламенту попросив поставити це питання в порядок денний Ради.

«Утиснення прав російськомовних», про які говорять деякі депутати «Слуг народу», — це повторення методички Кремля і гасел, з якими Росія розпочала збройну агресію проти нас.

Інф.: rezonans.cc

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh