altГромадсько-політичний портал «Воля народу» проводить постійний аналіз діяльності опозиційних сил та інформує суспільство про їхню стратегію, тактику і філософію перемоги у майбутніх виборах до Верховної Ради України. З цього приводу пропонуємо  бачення  лідера партії «Удар» Віталія Кличка, викладене в його ексклюзивному інтерв’ю «Волі народу». До вашої уваги – відповідь на останнє, п'яте запитання:
 
5. Багато киян пов’язують із Вами свої надії на краще життя в столиці. Віталій Кличко виправдає їхні сподівання?
- Ви знаєте, Кличко вже багато років виправдовує сподівання тих людей, які голосували за нашу команду, і завдяки яким зараз у Київраді працює депутатська фракція «УДАРу».
Сьогодні ми залишаємося найбільшою опозиційною фракцією, за час роботи у столичному парламенті зупинили незаконну роздачу землі й майна, не дозволили приватизувати ринки, відстоювали права підприємців, подали в суд щодо незаконності забудови Пейзажної алеї, сьогодні судимося щодо захисту Дніпровських схилів, незаконності зведення вертолітного майданчика на Парковій алеї, разом з киянами будемо боротися за збереження від варварів Андріївського узвозу. Робота в столиці триває.

Але є три важливих моменти, на яких я б хотів зупинитися. Перше – це маніпуляції влади з призначенням виборів мера. Всім очевидно, що за законом вони мали б відбутися в травні цього року, але час їх проведення штучно відтягують до моменту, коли провладний кандидат матиме достатній для перемоги рейтинг. Для цього розробляються різні схеми й варіанти, серед яких – провести вибори влітку. Більшість активних людей тоді поїдуть з міста, залишаться переважно пенсіонери, які, за логікою влади, мають підтримувати її кандидата.

Друге – я підтримую ідею висунення єдиного кандидата від опозиції, але вважаю, що в цьому питанні потрібно уникнути шантажу, тиску й закулісних ігор, від яких постраждають виключно кияни. Якщо не враховувати замовлену владою соціологію, моя перевага над Поповим зараз складає близько 8%. І не можна допускати тих самих помилок, що й під час виборів 2008 року, Батьківщина, висунувши Турчинова на посаду мера, фактично допомогла перемогти Черновецькому. А якщо ж колеги по опозиції знову стануть на ті ж граблі, це буде їхнє рішення. Але тоді усі мають знати, хто несе відповідальність за поразку опозиції на виборах мера.

І третє – я проти того, як сьогодні киянам нав’язується думка про те, що мер столиці має бути кимось на кшталт начальника ЖЕКу. Мер – це менеджер команди. Так само як і лідер політичної сили є менеджером своєї команди, який делегує обов’язки та права у кожному напрямку. В моїй команді є люди, які до дрібниць розбираються у всіх питаннях життєдіяльності міста, і яким я довіряю.     


Відповідь на 1-ше запитання

Відповідь на 2-ге запитання

Відповідь на 3-тє запитання


Відповідь на 4-те запитання




  


  

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh