Валентин Землянський: "Лібертаріанців" і "технократів", до яких себе віднесла "Слуга народу", у світі звідусіль женуть поганою мітлою
Про це експерт з питань енергетики Валентин Землянський заявив в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" 27.08.2019.
- Уся ця теорія про неефективність держави як управлінця з’явилась у 80-ті роки, коли з’явилась економічна думка так званого "неолібералізму" – зменшення ролі держави у функціонуванні системи. Це почало призводити до майнового розшарування між дуже багатими і середнім класом, котрий став різко скорочуватися. «Слуга народу» якраз і прийшла з тим, що вони «лібертаріанці» і «технократи». Хочу сказати, що зараз у світі «лібертаріанців» і «технократів» женуть звідусіль поганою мітлою. Тому що саме вони створили таку історію про неспроможність держави. І говорити про те, що держава не ефективна… Вибачте, на кожному конкретному підприємстві є начальник, у якого є прізвище, ім’я, по батькові. Якщо цей начальник не справляється, він повинен нести відповідальність: дисциплінарну, адміністративну, кримінальну (в залежності від тяжкості скоєного). Особливо, коли йдеться про національну безпеку…
Тому говорити  про те, що держава – неефективний власник – це стріляти собі в ногу і йти завідомо невірним шляхом… Ми, наприклад, за чотири роки втратили «Нафтогаз», який де-юре залишився державним, а де-факто - керованим із Лондона…  
Див. у відеозапису з 3:52:12:

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh