Головна проблема України не корупція, а цинічне і системне порушення ключового конституційного принципу верховенства права, - журналіст Павло Січкар
Порошенко вважає, що головна проблеми України - це корупція.
Головною проблемою України, як і раніше залишається корупція. Про це в інтерв'ю австрійському виданню Profil заявив президент України Петро Порошенко.
"Корупція завжди була і залишається головною проблемою України", - зазначив глава держави. Він додав, що саме з цієї причини він закликав створити в 2018 році незалежний антикорупційний суд.

За словами Порошенка, Київ планує працювати із західними спецслужбами після повернення в країну коштів, незаконно вивезених олігархами і чиновниками.

Український лідер також згадав про основні пріоритети країни. Він підкреслив, що найважливіше для Києва - вступити в ряди НАТО і ЄС.

Журналіст Павло Січкар, який дав з цього приводу коментар порталу "Воля народу", переконаний, що Порошенко переплутав причину з наслідком:
"Безлика корупція - це не причина негараздів у державі, а наслідок! Наслідок перманентного злочину - цинічного і системного порушення Конституції України. Гарант додержання Конституції - Президент Порошенко - основний її порушник з моменту його інавгурації, на якій було заявлено, що він більше не бізнесмен. Далі число порушень Конституції Президентом та іншими органами влади збільшувалось у геометричній прогресії", - констатує Павло Січкар.

Інф. ВН

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh