Об'єднавчий з'їзд опозиційних сил відбудеться наступного тижня, - Турчинов
Про це заявив на брифінгу народний депутат, Голова Політради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександр Турчинов.
"Сила опозиції - в єдності. І саме сьогодні нам потрібна потужна, сильна політична сила, яка здатна протистояти агресії влади", - наголосив Турчинов. За його словами, навколо об'єднання опозиційних сил сьогодні дуже багато спекуляцій: "Пишуться заяви, анонімні листи проти об'єднання", - повідомляється на сайті byut.com.ua.
 
"Коли ви прочитаєте ці листи, зміст яких схожий один на одного, ви зрозумієте, що їх пишуть в адміністрації президента", - сказав політик.
 
Разом з тим він підкреслив, що настільки потужна протидія об'єднанню опозиції свідчить про те, що "адміністрація президента та їх політичні сателіти надзвичайно нервують з цього приводу".
 
"Це переконує нас, що ми йдемо правильним шляхом. Тим шляхом, який нам дасть нову якість, зміцнить наші ряди і збільшить нашу силу. Саме тому цього шляху боїться влада, боїться Янукович, бояться наші опоненти", - резюмував Олександр Турчинов, підкресливши, що цю позицію розділяє не тільки керівництво партії "Батьківщина", а й керівники обласних організацій та партійний актив.

Інф.: byut.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh