Володимир Федорін: "Юлія Володимирівна Муссоліні презентувавла "план консолідації клептократії"
Клептократія, що перетворила Україну в найкорумпованішу і економічно невільну країну Європи, заслуговує судного дня.
На жаль, "Новий курс" Юлії Тимошенко, запропонований 15 червня, - це не план позбавлення від клептократії, а план її консолідації за допомогою добре забутих колективістських інститутів, запозичених з репертуару італійського фашизму.

Замість свободи, економічного зростання, розвитку найстильніший демагог України пропонує виборцям "рівновагу, мудрість і синергію". Що ж, принаймні, чесно.

П'ятничний форум підтвердив репутацію "Батьківщини" як самої електорально боєздатної опозиційної сили.

Презентація "Нового курсу" пройшла на високому технічному рівні - у великому залі, заповненому вщерть, зі слайдами і роликами, які повинні були підтвердити здатність партії збирати і розважати великі маси народу.

Тимошенко продемонструвала відмінну фізичну форму. Я не знаю в Україні жодного іншого політика, який протягом двох з половиною годин з такою невимушеністю утримував би зал від зісковзування в предполуденную дрімоту.

Інша перевага, пред'явлене українській публіці, - на Тимошенко працюють спічрайтери, які вільно володіють пошуком в Вікіпедії і не розгублюються на сайті Amazon.

Комусь це здасться насмішкою, але той, хто знає реальну - плачевну - ситуацію з людським капіталом в українській політиці, розуміє, що це швидше комплімент.

Шоу вдалося на славу. Настільки, що навіть противники "Юлі", які були присутні в залі, були приголомшені потоками розумних слів і ошелешено вичавлювали із себе "щось у цьому є".

Додайте до цього, що для ЮВТ вибори 2019 року - останній шанс сказати своє слово в політиці. Згадайте про її вмінні збиратися під час вирішальних подій. І ви отримаєте рецепт найсильнішої психічної атаки на політикум, яка повинна була привести більшість конкурентів Тимошенко в стан важкої депресії.

На відміну від інтелектуалів, злегка очманілих від обрушилися на них "смислів", я мав можливість прослухати мова Тимошенко в добре провітрюваному приміщенні, де не працює акторська магія найпотужнішого політичного тваринного (в сенсі zoon politicon) України.

Мій висновок - це дуже сильна спроба перетягнути на свою сторону нові аудиторії, незважаючи на беззмістовність, а місцями і погано приховану реакційність "Нового курсу".
Повний текст


Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh