Журналісти стверджують, що чистий прибуток від злочинної схеми сягав $300 тисяч
Звільнений з посади першого заступника секретаря РНБО, друг президента Петра Порошенка Олег Гладковський отримував відкат від постачання комлектуючих для літаків за завищеними цінами.
Про це повідомляють журналісти "Наші гроші з Денисом Бігусом" у наступній частині розслідування про розкрадання в обороні.

За даними журналістів, наприкінці 2016 – на початку 2017 років Укроборонпром закупив російські деталі для літаків АН-26, переплативши у 5 разів. Вони коштували Україні 14,38 млн грн, хоча з Москви вилітали за 2,3 млн, пише "Українська правда"

При цьому 80% авансу розділили між собою ймовірними учасники схеми.

Як свідчить їхнє листування, $30 тис. отримав Олег Гладковський, 10 тис. – директор Укроборонпром Павло Букін.

Ще 46,6 тис. – забрали на двох безпосередні організатори постачання - Ігор Гладковський (син екс-заступника секретаря РНБО) та його бізнес-партнер Віталій Жуков.

На той момент Букін очолював Укрспецекспорт, який займався закупівлею деталей. Чиновник нібито особисто замовляв товар у Гладковського-молодшого та його партнерів.

Журналісти стверджують, що чистий прибуток від тієї угоди сягав $300 тис.

У розслідуванні також ідеться про те, що Гладковському-старшому відраховували частку не лише зі згаданої закупівлі

Журналісти анонсували ще одну частину розслідування, яке стосується розкрадання оборонної сфери та ролі в ній правоохоронних органів.

Раніше журналісти "Bihus.info" у своєму розслідуванні заявили, що син заступника секретаря Ради нацбезпеки і оборони, друга президента Петра Порошенка Олега Гладковського Ігор був учасником мільйонних схем з розкрадання в оборонному комплексі.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh