Пройти в будівлю на Хрещатику, 36 зможе будь-хто за пред'явленням паспорта.
Домогтися цього київським аківістам вдалося після штурму Київської адміністрації 7 лютого. Тоді за допомогою депутатів від опозиції пікетники змогли прорватися в будівлю, зайнявши Колонний зал.
Під час переговорів було вирішено створити робочу групу з питання досутпа в будівлю і на засідання Київради.
Місяць група (до неї увійшли активісти, депутати, представники апарату Київради) розробляла нові правила входу, сперечалися по кожному пункту, але в результаті прийшли до компромісу.

І так, в четвер секретар Київради підписала розпорядження про нові правила входу в будівлю. За ним будь-який киянин (і той, у кого є тимчасова реєстрація) зможе за пред'явленням паспорта пройти до потрібного чиновника. На вході ваші дані перепише охоронець і потрібно сказати, яка мета вашого візиту. І з кожним чиновником ви зможете поспілкуватися особисто. Якщо почнете буянити, то отримаєте попередження. Два попередження - і вас перестануть пускати всередину.

Нагадаємо, що закрили вільний вхід розпорядженням мера Черновецького. Він ввів приватну охорону, яка навіть журналістів пропускати стала тільки за попередніми списками акредитації. З приводу проходу на засідання Київради - робоча група ще буде збиратися, це питання поки не вирішене.

Заходити в будівлю можна через приймальню громадян - ліворуч від центрального входу. Пускають з 9.00 до 17.00.

Дмитро Дерій

Інф.: kp.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh