У рамках ходи "Донбас, вставай  з колін!" у Первомайську представники ГО "Луганці" разом із громадою міста та робітниками копальні "Інтер-Інвест вугілля" провели мітинг, у якому взяли участь близько 400 чоловік. Вимоги виступаючих: націоналізація копальні, повернення боргу по зарплатні за три з половиною місяці. Після оголошення вимог Головою ГО "Луганці" Сергієм Коваленком до громади вийшов мер міста Бабій, директор копальні "Інтер-Інвест вугілля". Зі слів представників влади сьогодні і завтра будуть частково погашені борги перед шахтарями, а 20 серпня 2013 року на 17.30 на шахті призначено засідання Урядової комісії.

У місті склалася напружена соціальна ситуація у зв'язку з невиплатої зарплатні - відсутні кошти для закупівлі шкільного одягу дітям, ліків хворим та харчів на "тормозки" шахтарям.
У разі невиконання вимог шахтарів продовжиться хода "Донбас, вставай з колін!" містами Луганської області. Близько 40 чоловік, робітників шахти, було зареєстровано серед бажаючих взяти участь у ході. Серед них громадський діяч із Первомайська Сергій Чуб. Надалі, можливо, хода пройде містами України і закінчиться в Києві.

19 серпня, прес-служба ГО "Луганці"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh