Опозиційні сили закликають киян прийти пікетувати Київраду зранку 19 серпня
Про це йдеться у спільній заяві партій ВО "Батьківщина", "УДАР" Віталія Кличка та "Свобода". Вони звинувачують владу у спробі продовжити життя Київраді, яка вже закінчила свої повноваження.
"На 19 серпня влада скликає так звану позачергову сесію Київради. Це відбувається на тлі звинувачень на адресу опозиції в начебто блокуванні соціальних виплат. Це відверта брехня
, за допомогою якої режим Януковича і його ставленик у столиці Попов намагається перекласти свою відповідальність за провали в соціально-економічній сфері", - йдеться в заяві.

"Навіть за офіційною інформацією чиновників КМДА, невиконання столичного бюджету за підсумками 2013 року сягне 2 мільярдів гривень", - наголошують опозиціонери.

"Сьогодні київські бюджетники фактично стали заручниками провальної політики Азарова і Попова. Адже Київрада ще півроку тому провела необхідні для виплат надбавок рішення, але "завдяки" Партії регіонів у міському бюджеті коштів немає не лише на надбавки, а й на самі зарплати вчителям чи лікарям", - говориться в заяві.

"Натомість режим цинічно прикривається вчителями і лікарями, щоб продовжити діяльність нелегітимної Київради. Таку тактику використовували окупанти, виставляючи поперед себе цивільне населення", - заявляють опозиціонери.

Вони закликають киян прийти 19 серпня до Київради, щоб висловити свій протест проти "узурпації" влади в столиці.

Як відомо, опозиції вдалося зірвати засідання Київради 11 липня. Після цього секретар Київради Галина Герега і голова КМДА Олександр Попов звинуватили опозицію, що через неї соціальні працівники не отримають надбавки.

Інф.: holosua.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh