Юлія Тимошенко: Україна віддала своє життя в руки некомпетентним профанам
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко на брифінгу у Верховній Раді поділилася своїми враженнями щодо оприлюднених раніше аудіозаписів на яких, нібито, звучить бесіда Олексія Гончарука та його команди.
Зізнання прем'єр-міністра Олексія Гончарука у власній некомпетентності не викликало особливого подиву у Тимошенко.
Обурення лідера партії "Батьківщина" викликало те, що в країні, що переживає складну економічну рецесію, на посаду керівника уряду призначається людина, яка за його ж власною заявою "профан в економіці".
Тимошенко переконана, що хтось навмисно кидає Україну в руки управлінців, які не володіють знаннями, навичками і досвідом для управління країною, тим більше в такий складний час.
«Це означає, що хтось має навмисно кидає Україну в руки невігласів, які виконують вказівки іззовні. Тільки устами прем'єр-міністра і наближених чиновників ми могли почути, що президент країни некомпетентний, що він нуль в управлінні країною. Це означає, що Україна, емоційно базуючись на серіалі «Слуга народу», віддала в руки свої життя і життя своїх дітей вкрай некомпетентним людям», - поділилася своїми міркуваннями нардеп.

Інф.: EnTv

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh