Вона працює: У Тимошенко розповіли про титанічну роботу над новою конституцією під проводом лідерки "Батьківщини"
У той же час більшість експертів наголошують, що проблема держави не в основному законі, а в недотриманні можновладцями чинних законів.
«Професійне обговорення нової Конституції України за ініціативою лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко вже почалося», - цитує партійний сайт народного депутата Олексія Рябчина. Він повідомив про це в прямому ефірі, відповідаючи на питання про те, чи ведеться дискусія про зміну Конституції України, передають "Патріоти України".

Він нагадав, що 15 червня на презентації «Нового курсу України» в Києві Юлія Тимошенко озвучила думки щодо бачення нової концепції Основного Закону України, робота над яким велася останні роки. «Сьогодні, за ініціативою лідера "Батьківщини", відбуваються професійні обговорення положень нової Конституції, тобто нового суспільного договору. До обговорення залучено понад 80 вчених, фахівців і представників громадянського суспільства», - розповів політик.
За його словами, по понеділках проходять обговорення з модераторством самої Юлії Тимошенко, а згодом планується проводити подібні заходи в усіх регіонах України. «Це дуже професійна фахова дискусія, результатом якої стане концепція нової Конституції України», - додав він.
Олексій Рябчин зазначив, що це будуть не точкові зміни до Основного закону, а цілісний проект нового суспільного договору, нової Конституції, який за згодою учасників дискусії повинен бути прийнятий на референдумі.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh