Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon It Seems That Ukraine Was Given At the Mercy Of Traffic Police, Tax Inspectors And Other Wickedness

   Politics
altУ Грузії створюється відчуття, що влада і бізнес прагнуть не тільки до збагачення, але й до творення. В Україні жодна влада, здається, навіть не думала про те, щоб відповідати за свої передвиборні слова. Абсолютна більшість їхніх дій направлена на власні інтереси, а інтересами суспільства нехтують. Але Іноді здається, що Україну віддали на відкуп ДАІшникам, податковим інспекторам та іншій нечесті. Причому умови їх роботи як в поганій компанії - щоб не платити нормальну госзарплату чиновників оформили СПД-шниками, щоб вони самі збирали гроші зі своїх співвітчизників. Це реалії, до яких кожен з нас звик і часто навіть не рефлектує, адже інакше звихнутися можна. Про це - у статті в "Українській правді" Антона Онуфрієнка, редактора відділу "Бізнеc" газети "КоммерсантЪ". Фото: kyiv.comments.ua   Детальніше
 

PostHeaderIcon We Have Adopted the Most Progressive Tax Code Over the Past Decades - Obama

   Politics
altАмериканський закон про пільги платникам податків прийнятий більшістю обох партій у Палаті представників 1 січня 2013 року. Президент Обама неодноразово називав це переломним моментом для середнього класу. Ось чому він працює з республіканцями і демократами в Конгресі, щоб досягти угоди, яка утримує прибутковий податок низьким для середнього класу і сприяє росту економіки. І, як пообіцяв президент, мільйонери і мільярдери також почнуть робити більше, щоб допомогти погасити дефіцит за рахунок поєднання збільшених постійних ставок податку і зниження податкових пільг.
 

PostHeaderIcon "Donetsk Guys" Turned Ukraine In the Likeness Of Strict Regime Colony

   Politics
altДемократичним шляхом в Україні до влади прийшли "політики', котрі демократію не переносять і на дух. І в українських громадян "донецькі" відбирають не лише права і свободи. Масово відбираються бізнеси і власність, навіть у тих, хто пережив лихі часи 90-х під час правління Леоніда Кучми. Вводяться закони джунглів, за яких для влади Конституція стала не більше, аніж фіктивним атавістичним політичним придатком. Тому виграти вибори у подібних "політиків" – виглядає чистою фантастикою... Нині Україна перетворена "донецькими" на подобу колонії суворого режиму, де українці змушені відбувати свій пожиттєвий термін. А народ потрібен тільки для того, щоб приносити цим пришельцям із минулого матеріальні блага. Про це - у статті Віктора Каспрука на Радіо Свобода.
 

PostHeaderIcon "Marusia Bohuslavka" Age 85

   Culture and Spirituality
altНародній артистці України Галині Яблонській 2 січня 2013 р. виповнилося 85 років
З Галиною Яблонською мене познайомив поет Микола Самійленко у березні 1996 року. Я готував тоді вечір пам’яті Зеновія Красівського і мені потрібні були виконавці сценарного задуму. Пан Микола й запропонував народних артистів України Галину Яблонську, Павла Громовенка та заслужену актрису України Галину Данилову.
Той вечір у Спілці письменників був надзвичайний! Благословив його отець Ігор Онишкевич. Виступали Левко Лук’яненко, Ярослав Дашкевич, Ольга Витвицька, Микола Самійленко, Євген Сверстюк, Анатолій Сопільник, чеченець Максуд Хужбаров, кобзар Віктор Лісовол, бард із Запоріжжя Олександр Черненко…
 

PostHeaderIcon January 3, 1919 Ukrainian National Council Adopted a Resolution To Merge ZUNR And UNR

   History
alt3 січня у Станіславі (тепер Івано-Франківськ) Українська Національна Рада (орган народовладдя ЗУНР) прийняла постанову про злиття ЗУНР і УНР в єдину державу. Ця постанова стала підгрунтям для проголошення 22 січня 1919 року в Києві Акту Соборності (Злуки) українських земель в єдину державу.
У Львові 18 жовтня 1918 р. у малому залі Народного дому постала Українська Національна Рада.
 

PostHeaderIcon Askold Lozynskyi: Untruth Is In "Ukrainian Truth"

   Addresses
altАскольд ЛОЗИНСЬКИЙ, Президент Світового Конгресу Українців (1998-2008)
“Українська Правда” на своєму сайті під рубрикою “Історична правда” опублікувала статтю відомого своїми обвинуваченнями проти українців, а зокрема українських націоналістів і ОУН, заробітчанина єврейської індустрії “Голокосту”, канадця, американця, українця з званням професора Університету Альберта, Джона-Пола Химки (так написано в УП, хоч, здається, правильно Гімка) про погром у Львові 1941 року.
Немає сумніву, що такий погром, зокрема над єврейськими інтелектуалами, відбувся у перших днях липня 1941 року. Питання тільки хто його скоїв.
 

PostHeaderIcon Запрацювала альтернативна Рада у складі 24-х "депутатів"

   Politics
Опозиція створила в Інтернеті альтернативну Раду і вже почала голосувати
До складу Альтерради входять вже 24 "депутати" - це кандидати, які не пройшли у ВР. Інтернет-проект Альтернативна рада, створення якого наприкінці минулого року анонсували харківські опозиціонери, запрацював. На головній сторінці сайту-парламенту зазначено, що він "створений з метою пошуку шляхів виходу України з політичної та економічної кризи, покликаний оцінювати плоди діяльності влади, включаючи ВР, а також пропонувати конструктивну альтернативу".
 

PostHeaderIcon Бюджет-2013: українці – виживатимуть, силовики – шикуватимуть

   Politics
Вже цього тижня Україна почала жити за новим кошторисом, красномовну оцінку якому свого часу дав очільник країни, назвавши його бюджетом виживання, що потребуватиме жорсткої економії коштів. Проте ці слова чомусь аж ніяк не в'яжуться із окремими статтями видатків держбюджету, які навпаки з року в рік продовжують впевнено зростати. Це, зокрема, стосується фінансування Генеральної прокуратури, яке в 2013 році зросте на 20,7% – до 3,2 мільярдів гривень. Вже зараз зрозуміло, що частина цих коштів піде на ремонт нових офісів Генпрокуратури, якій під кінець року Уряд передав у власність приміщення заводу "Арсенал" загальною площею 7,6 тисяч квадратних метрів.
 

PostHeaderIcon Україні, аби врятуватися, потрібні ще одні парламентські вибори

   Politics
Бог, либонь, вибрав за день уродин Степана Бандери 1 січня тому, аби українці з першого дня нового року пам'ятали: національна ідея власної державності для нас – понад усе. Саме тому "Слава Україні" і "Слава Героям!" це для нас, як "Отче наш". Із цим маємо просинатися і засинати…, - пише Олександр Горобець у своєму блозі на Gazeta.ua.
У середині дев'яностих років мені довелося багато годин провести у літерному літаку Л. Кучми, під час його офіційних візитів і робочих поїздок до різних країн світу. Я не раз чув на власні вуха, як він членам офіційних делегацій по-простецьке казав: "Шукайте національну ідею. Україна не може жити без неї…"

 

PostHeaderIcon На тлі занепаду економіки заяви влади про євроінтеграцію - цинічне знущання з українських громадян

   Politics
Головні українські проблеми і небезпеки 2013 року пов’язані з внутрішнім станом держави, із політичною, економічною, культурною, соціальною та релігійною ситуацією в ній.
Ось недавня інформація Мінфіну, яка стосується стану економіки: За підсумками листопада 2012 року державний та гарантований державою борг України збільшився на 8,448 мільярда гривень і досяг 501,441 мільярда гривень або $62,735 мільярда... Коло наближених людей скорочується й концентрується на "Сім’ї", що характерно для гангстерського періоду накопичення капіталу в Сполучених Штатах... На тлі всього цього жваві виступи речників влади про євроінтеграцію, про запровадження європейських цінностей, про побудову Європи в Україні виглядають не більше, ніж цинічним знущанням з українських громадян. Адже насправді рівень свобод українців за останні роки помітно знизився, а у складних економічних умовах одержить нові імпульси до падіння. Про це - у статті Сергія Грабовського на Радіо Свобода.  Детальніше
 

PostHeaderIcon Світовий Конґрес Українців закликає відзначити у 2013-му році важливі в історії українського народу річниці

   Ukrainian Abroad
Зокрема, йдеться про 80-річчя Голодомору-геноциду українського народу; 100-ліття з дня смерті Лесі Українки; 75-річчя вбивства голови Проводу ОУН Євгена Коновальця; 75-ліття з дня народження Василя Стуса; 150-річчя “Валуєвського циркуляру” міністра внутрішніх справ Росії про заборону друкувати україномовні книги. Також Світовий Конґрес Українців закликає українську діаспору діяти у 2013 р. під гаслом: “Contra spem spero!”
СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує у своєму складі українські організації із 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р. як неприбуткова організація, у 2003 р. СКУ був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй. 
Інф.: Zaxid.net
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні373
mod_vvisit_counterВчора6153
mod_vvisit_counterЦього тижня19386
mod_vvisit_counterМинулого тижня41352
mod_vvisit_counterЦього місяця108472
mod_vvisit_counterМинулого місяця185178
mod_vvisit_counterЗа весь час16661083