Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
Воля народу: громадсько-політичний портал
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Депардьє, який вітає "нову Росію" - це реінкарнація Паунда, який вітав фашистську Італію

   Politics
На перший погляд екзотичний крок відомого французького кіноактора Жерара Депардьє, який вирішив відмовитися від французького громадянства і отримати громадянство Російської Федерації, насправді має розглядатися у кількох аспектах – культурному, соціально-політичному та геополітичному. Адже ми маємо справу з феноменом, який не можна недооцінювати, оскільки "казус Депардьє" у найближчі роки може визначати основні тенденції у сучасних світових процесах. Саме тому необхідно поглянути на ситуацію довкола Депардьє та його кроку у різних площинах. Як-не-як, саме з вчинку Депардьє почався новий 2013 рік. І цей вчинок може мати свої наслідки і для України. Про це пише політолог, історик Кость Бондаренко в "Українській правді" (фото: ntv.ru)  Детальніше
 

PostHeaderIcon За прогнозами експертів штучне утворення під назвою Російська Федерація розпадеться до 2018 року

   Politics
Розпад Російської Федерації – неминучий, тому вступ України до Митного союзу – це абсурд
Виглядає так, що креатура Медведчука звиває своє зміїне кубло уже й на Галичині. Зокрема, після серії публікацій Медведчука у львівських виданнях, на електронних ресурсах під публікаціями знаних політиків та громадських діячів, які різко виступають проти вступу України до Митного союзу і проти окупації України кремлівсько-кадебістськими представниками п’ятої колони, з’являються коментарі начебто звичайних читачів.
 

PostHeaderIcon Христос Рождається! Славімо його!

   Hot topic
7 січня в Україні християни східної традиції святкують Різдво Христове
Усі українські Православні Церкви, Українська Греко-Католицька Церква, більшість українських євангельських християн,  а також Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська Православні Церкви зустрічають Різдво Христове в ніч з 6 січня на 7 січня. Цей день є офіційним державним святом в Україні.
Згідно з Євангелієм, Ісус Христос народився в часи правління імператора Августа в юдейському місті Вифлеємі у сім'ї теслі Йосипа Обручника з Назарету та Марії(Богородиці й Пріснодіви), які прибули до Вифлеєму для участі в перепису населення (Лк. 2:1,2).
 

PostHeaderIcon 6 січня - 115 років з дня народження Володимира Сосюри і виповнилоcя б 75 Василю Стусу

   Hot topic
У цей день народилися справжні патріоти України
Володимир Сосюра (1898, ст. Дебельцево Донецької області – 1986) - український поет. Автор поем "Махно", "Розстріляне безсмертя", автобіографічного роману "Третя рота" та вірша "Любіть Україну".

"Юначе! Хай буде для неї твій сміх, і сльози, і все до загину… Не можна любити народів других, коли ти не любиш Вкраїну!.. Дівчино! Як небо її голубе, люби її кожну хвилину. Коханий любить не захоче тебе, коли ти не любиш Вкраїну…" (Володимир Сосюра).


Ім’я Василя Стуса стало відоме лише в роки незалежності, коли почали друкуватися його поетичні твори. А при совєтах його знали лише ті, хто намагався протистояти рабській системі.
 

PostHeaderIcon Today Hostile Regime Tries To Make Ukrainians "Blind Buckwheat-Sowers" - Askold Lozynskyi

   Politics
altАскольд ЛОЗИНСЬКИЙ, Президент Світового Конгресу Українців (1998-2008), для Волі народу
На захист української освіти, людини і нації
Одне просте припущення політичних наслідків ізьоляції української освіти і науки - це знищення генофонду української нації, що поносить поважні наслідки, задавлення наукового і духовного рівня населення та тим самим задержання при владі неуків-коритників як Табачника і його хресного батько Проффесора Віктора Януковича... Без сумніву, освіта - це основна характеристика людини, яка робить одну людину більш працездатну та корисну для суспільства. Ця аксіома переноситься у мільйони разів на націю. Не випадково колонізатори завжди намагалися вдержати колоністів у примітивних відносинах. Сьогодні ворожий режим старається зробити з українців “незрячих гречкосіїв”, як писав Шевченко. Представником цього режиму в Україні є сам неук Дмитро Табачник.
 

PostHeaderIcon 5 січня, 95 років тому, УНР випустила в обіг перші українські банкноти

   History
5 січня 1918 року УНР випустила в обіг перші українські банкноти - 100 карбованців, які в народі називали "горпинками"
Ще влітку 1917 р. Михайло Грушевський оголосив конкурс на кращі ескізи українських паперових грошей. У цьому конкурсі взяли участь такі відомі художники, як Г. Нарбут, А. Середа, Г. Золотов, О. Красовський, М. Романовський. Тоді ж на герб України були запропоновані тризуб із хрестом, зображення козака з мушкетом та ін.
 

PostHeaderIcon Обережно: українська армія в руках росіян, - заступник Голови УРП

   Politics
Ростислав НОВОЖЕНЕЦЬ: Українською армією командують росіяни
Збройні Сили України віднедавна повністю перебувають під контролем наших стратегічних воріженьків.
Новопризначений Міністр оборони України Павло Лєбєдєв – етнічний росіянин із Краснодарського Краю РФ, командувач Сухопутних військ ЗСУ Геннадій Воробйов – росіянин із Грузії, командувач Повітряних сил ЗСУ Юрій Байдак – росіянин із Івановської області РФ, командувач Військово-Морських сил ЗСУ Юрій Іль’їн – росіянин із Білорусії.
З огляду на те, що секретар РНБОУ Андрій Клюєв – тієї ж національності, хоча і з Донецька, будь-які розмови про обороноздатність України втрачають зміст.
 

PostHeaderIcon 5 січня сотенний УПА Мирослав Симчич -"Кривоніс" відзначає своє 90-річчя

   Hot topic
Слава Мирославові Симчичу!
За даними московських спецслужб, сотенний УПА Мирослав Симчич-“Кривоніс” у 40 боях здобував перемоги над військами НКВД і лише у двох противники розходилися, хоч і не мирно, але не здобувши успіху. Народився Мирослав Васильович Симчич 5 січня 1923 р. в с. Вижний Березів, повіт Коломия (тепер - Косівський район Івано-Франківської області).
З Мирославом Симчичем я познайомився в середині 1990-х років на Конференції українських націоналістів у Запоріжжі, де він тоді мешкав. Потім було кілька коротких зустрічей у Києві та виступ пана Мирослава у листопаді 2001 року на вечорі пам’яті героїв Базару, який організував Історичний клуб “Холодний Яр”. Запальний то був виступ!
 

PostHeaderIcon In Hospitals Of Ukraine, Man Becomes a Social Animal

   Health Care
altЦіна металевої ложки
Олесь ГРИБ, громадський діяч, для Волі народу
Найбільше мене дратують спростовувачі Дарвіна і його теорії еволюції: їм ніяк не вкладається в голові перебування Людини в єдиному біологічному ланцюжку, хоч ще за благословенних  еллінських часів хтось з філософів (чи не Арістотель?) прорік знамените: "Людина є соціальною твариною". Мені пригадався цей парадокс у київській 12 лікарні по Підвисоцького, 4-а, де мій перший день перебування означився несподіваною для мене власною здібністю споживати вечерю цілком по– тваринному - без виделки чи ложки - я їв, як собака, чи коза, чи кіт – прямо з миски. Щоправда, миска не стояла долі, і я не наслідував чотирилапих молодших братів, а тримав її однією рукою (друга була скалічена від падіння на нечищених київських вулицях), і це доводило, що Людина все–таки займає найвищу сходинку у еволюційному перегоні живих істот. Мені стало відомо, що в лікарні немає коштів на придбання халатів, бинтів, марлі, пінцетів, скальпелів, ліків, рушників, кухлів, стаканів і, як я це відчув на собі, звичайної металевої ложки. Лікарня, мов за часів блокади, нагодувала мене макаронами без домішок жирових компоненті,  напоїла чаєм без цукру, на обід пригостила табірною хлібною пайкою.
 

PostHeaderIcon Opposition Exchanged Votes For Positions That Are Worthless

   Politics
altОпозиції жбурнули те, що залишилося, і вони накинулися на ці посади", - Gazeta.ua
В останній день перед канікулами депутати поділили парламентські комітети. Узгоджували їх майже два тижні. Опозиціонери хотіли поставити своїх голів на комітети, якими після виборів 2007 року керували представники тоді опозиційної Партії регіонів. Це була ініціатива тодішнього прем'єра Юлії Тимошенко. Опозиція вимагала передати їй комітети, що мають контрольні функції. Зокрема  бюджетний, регламентний, з питань соцполітики. Але розподіл комітетів став компромісом між владою та опозицією, вважає політолог 53-річний Олексій Гарань:
 

PostHeaderIcon During the Year the Government Wants To Sell Remained State Companies For "Their"

   Politics
alt“З молотка” можуть піти енергокомпанії, шахти та неліквідні підприємства. Експерти застерігають від непрозорості процесів. Український уряд має амбітний план приватизації на 2013-й рік. За підприємства, які ще залишилися у державній власності Фонд держмайна має виручити не менше 10,8 мільярдів гривень, знайшовши покупців на енергогенеруючі компанії “Донбасенерго” та “Центренерго”, а також на кілька ще непроданих енергопостачальних компаній. Окрім цього як мінімум чотири ТЕЦ – Дніпродзержинська, Херсонська, Одеська та Харківська -  мають піти з молотка, аби забезпечити поповнення бюджету. Також фонд вже розпочав підготовку до продажу понад десятка вугільних копалень та кількох збагачувальних вугільних фабрик. Інф.: DW.DE
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні308
mod_vvisit_counterВчора6153
mod_vvisit_counterЦього тижня19321
mod_vvisit_counterМинулого тижня41352
mod_vvisit_counterЦього місяця108407
mod_vvisit_counterМинулого місяця185178
mod_vvisit_counterЗа весь час16661018