Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Son-In-law Of Victor Pylypyshyn Constantine Yalovyi Continues Bribing Of Voters

   Election
alt8 вересня 2012 року Костянтин Яловий на відкритті дитячого майданчика біля будинку 53-г по вулиці Шербакова, роздавав мобільні телефони, фотоапарати та пластівці. Вручаючи подарунки Костянтин Яловий жодного разу не згадав про свого тестя Віктора Пилипишина, якого 19 серпня 2012 року ряд провідних Інтернет-видань звинуватили у підкупі виборців, коли він на православне свято "Спаса" роздавав виборцям мед, чай та іменну чашку з агітпропагандою. Цього разу про Віктора Пилипишина нагадували лише два намети громадської організації "Кияни передусім" та папка ведучого з відповідним надписом. Проте очевидно, що Віктор Пилипишин продовжує підкуповувати виборців через свого зятя Костянтина Ялового, адже кожному мешканцю Нивок відомо, хто є зятем Пилипишина.
Незалежний журналіст Володимир Тищенко    
 

PostHeaderIcon Yanukovych Will Shine Of Field Marshal's Epaulettes

   Economics and Business
altСин Януковича Олександр скоро обійде Рината Ахметова
Бізнес-група Олександра Януковича менше ніж за рік освоїла на державних тендерах у вугільній галузі майже 7 млрд грн, посунувши інших конкурентів. Про це пише у своїй статті для ZN.UA експерт з питань державних тендерів та закупівель Олексій Шалайський.
"Вугільна карта України видозмінюється прямо на очах. Якщо раніше на ній були зображені десятки вугільних генералів (ті, хто освоював державні кошти) і маршал Ринат Ахметов (власник чи не найбільш продуктивних шахт), то тепер місце перших зайняв новий потужний гравець - старший син президента Олександр Янукович. І яке в нього буде звання, стане зрозумілим вже в наступному році. Є підозра, що йому світять фельдмаршальські погони", - йдеться у статті.
 

PostHeaderIcon Russia Offensives To Ukraine From the Sea

   Hot topic
altРосія прагне змістити в бік України на 2 морські милі кордон у Азовському морі
Кремль пропонує приєднати частини каналу в Азовському і Чорному морях до своєї акваторії. РФ пропонує розмежувати Керченську протоку таким чином, щоб частини каналу в районах Азовського і Чорного морів були на російській ділянці акваторії.
Це означає обмеження суверенітету України над власною територією, - повідомляє "
Сегодня" з посиланням на "Дзеркало тижня".
 

PostHeaderIcon September 8 - V-th International Festival Of Potato Pancakes in Korosten

   Culture and Spirituality
altЗахід традиційно проходить у парку культури і відпочинку ім. Островського. З 11.00 ранку на гостей чекали концерти, майстер класи та конкурси. А о 12.00 було офіційне відкриття фестивалю з урочистою ходою “Слава дерунам!”

Шкода, що не всі бажаючі змогли туди потрапити. На автобуси з Києва до Коростеня всі квитки були розпродані, а на маршрутки зранку стояли довжелезні черги.
 

PostHeaderIcon 5 Years We Have Oppressed You, Fleeced, Despised, And Now Choose Us!

   Election
alt“Красота программ их так обманчива и влечёт напрасными надеждами… ” (майже за піснею В. Меладзе)
Настав час виборчої кампанії. Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо! Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидаті людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо у долі в нас все по-старому”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.
 

PostHeaderIcon Most Ukrainians Will Vote, Although In the Changes Do Not Believes - Shuster LIVE

   Hot topic
altЗ 7 вересня у всіх Інтернет користувачів з'явилась унікальна можливість стати безпосереднім учасником прямого ефіру програми "Шустер LIVE". Протягом прямого ефіру інтернет користувачі можуть голосувати на сайті Національного Інтернет-порталу UKR.NET.
У прямому ефірі сьогоднішньої програми (на цей час) на запитання "Чи будете Ви голосувати 28 жовтня?" 75% відповіли: "Так", 25% - "Ні".  На запитання "Чи вірите Ви, що вибори змінять країну?" відповідь "дзеркальна": 32% - "Так", 68% - "Ні".
Також доступна система голосування і користувачам Фейсбук. Установивши спеціальний додаток,  можна взяти участь у голосуванні протягом прямого ефіру.
Результати голосування аудиторії будуть озвучуватися в кінці кожної програми і публікуватися.
 
 

PostHeaderIcon That Is Thanks To Village Ukrainians Survived, Retained Their Identity - V. Bondarenko

   Culture and Spirituality
altВолодимир БОНДАРЕНКО про українське село: Хто любить бачити сонце в зеніті, не повинен забувати зорю.
Видатний український конструктур ракетних  двигунів Архип Петрович Люлька любив повторювати: Хто любить бачити сонце в зеніті, не повинен забувати зорю. Любов до історії, до минувшини нашого народу є підмурком формування самототожності людей, важливим елементом стилю життя, складовою сьогодення та бачення  перспектив розвитку. Саме такої позиції дотримується відомий політик та громадський діяч Володимир Бондаренко. Завдяки його зусиллям недалеко від столиці було задумано й побудовано унікальний етнографічний комплекс "Українське село". Кореспондент О. Кавуненко зустрівся з  політиком і задав декілька питань:
Чому саме село?
- Індустріалізація, криваві більшовицькі експерименти не знищили його. Саме завдяки селу, не дивлячись на всі трагічні історичні перипетії, українці вижили, зберегли свою ідентифікацію.
 

PostHeaderIcon Monument Kirov - the Most Dangerous Place In Kirovograd

   Ecology
altКіровоградський обласний проект “Стоп Радон” виявив найбільш небезпечне місце в Кіровограді. Це – пам’ятник Кірову. Монумент цей радіоактивний. Насправді. Найбільшу дозу радіації в місті можна отримати, знаходячись біля пам’ятника, призначаючи там побачення, катаючись на скейтборді. Бронзовий Кіров становить реальну загрозу для оточуючих.
“Влада повинна негайно прибрати пам’ятник з площі. Кіровоград уже давно отримав другу неофіційну назву – Ураноград. Потрібні конкретні кроки з вирішення ситуації, а не чергові безглузді тринькання грошей. Ситуацію потрібно міняти кардинально. Не можна допустити, щоб ми з вами, наші діти постійно знаходилися в зоні ураження.
 

PostHeaderIcon Kyiv Became the Capital For the First Time In 625 BC, - New Study

   History
alt6 вересня в Києві у Спілці письменників України відбулася презентація наукового історичного дослідження - книги Олексія Шпотя “Про витоки української нації”.
Книга видана за сприяння Благодійного фонду “Україна-Русь” до 21-ї річниці проголошення Незалежності України. За 4 роки діяльності фонду це вже 27-й успішно реалізований проект.        
Автор книги – Олексій Шпоть, родом з Черкащини, є відомим у наукових колах дослідником прадавньої історії України. У виданні, на основі “Велесової книги” як повноцінного історичного джерела, йдеться про події  від середини VII ст. до н.е.  А “Велесова книга” говорить, що Руська земля існує понад 20 тис. років; що ми – це не тільки руси, поляни, древляни, укри, кривичі, дуліби, волиняни, а й орії, коморії, слов’яни, сківи, анти; що не грецька, а українська земля є колискою демократії; що Київ став уперше столицею 625 року до н.е., тобто більш ніж на тисячу років раніше дати його офіційного заснування.
 

PostHeaderIcon Russia Up 1713 Was Not, Was Muscovy

   Publications
altДе ж була Москва, коли в 988 році уже хрестили  Київську Русь і що на її місці тоді росло і загнивало? Хащі і суцільні болота. Якщо вірити „батькові історії” Геродоту, там подекуди траплялися самоїди. Очевидно, це вони першого київського місіонера, ченця Кукшу з’їли живцем... А до  першого Московського улусу, з ласки хана Батия, потрібно було Москві ще йти тільки від хрещення Київської Русі аж 284 роки (перший Московський улус народився в 1270-му році за князя Данила).
Або ж узяти 1669 рік. За Івана Виговського - Велике князівство Руське! Так, тоді  Україна називалася від Київської Русі – Русь. А Москва – Московією до 1713 року. Тобто, до часу ліквідації назви „Московія” на Росію (русскую імперію).
 

PostHeaderIcon Unprofitable "Naftogaz Of Ukraine" Ordered a Site On a Half Million UAH

   Economics and Business
altСайт за півтора мільйона гривень...
Державна компанія зі стабільним "формальним" мінусом у бюджеті купує найдорожчий на ринку іноземний ІТ-продукт
Корпоративний сайт за півтора мільйона гривень. Таку покупку може собі дозволити національна, до слова, формально збиткова, компанія "Нафтогаз України". "День" запитав у програмістів, наскільки реальною є ціна для такого ІТ-продукту. Експерти кажуть: цілком, якщо "напхати" у нього купу дорогого ліцензованого програмного забезпечення. Адже на будь-які гроші можна знайти товар. Інше питання навіщо? Але про все по-порядку...
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3365
mod_vvisit_counterВчора4863
mod_vvisit_counterЦього тижня31118
mod_vvisit_counterМинулого тижня37185
mod_vvisit_counterЦього місяця146146
mod_vvisit_counterМинулого місяця136069
mod_vvisit_counterЗа весь час14689495