Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Обама веде відверту розмову з американцями про становище в країні

   Politics
У вівторок президент США Барак Обама виступив із "Зверненням про стан країни". Він говорив з Конгресом, але були й ті, з ким він особливо хотів поговорити - пересічні американці.
Ось чому була створена "Громадянська реакція" - новий інструмент, який дозволяє американцям говорити президенту Обамі та його радникам, що вони думають про його план створення робочих місць і побудову сильного середнього класу.
Фактично, американці з усіх куточків країни надали урядові свої відповіді. Вони сіли з промовою президента Обами, прочитати її рядок за рядком та підкреслили ідеї, які їм імпонують. Пересічні громадяни виразили свої думки щодо того, чому пропозиції Президента мають значення для їх громад безпосередньо уряду США.
 

PostHeaderIcon Громадянство - привілей, який потрібно підтверджувати участю в політичних процесах

   Politics
Сьогодні все більше спостерігаємо як в Україні наростає низова ініціатива громадян. Люди, обурені незаконними забудовами дитячих майданчиків, руйнуванням історичної спадщини, – організовуються та дають рішучу відсіч бізнес-ділкам.
Низка політичних партій і громадських організацій, як от ВО "Свобода", допомагають цій ініціативі – насамперед не фінансовими вливаннями, а участю членів партії – місцевих жителів, що організовують власних сусідів та знайомих.
Зрештою, це виливається на більший рівень – наприклад, управління столицею України.
 

PostHeaderIcon Українські урядовці та комуністи роблять ікону з кремлівського кар'єриста

   Politics
Прес-центри Компартії України, Верховної Ради та Київської міської держадміністрації повідомили як приємну новину і певну свою заслугу, що 15 лютого у столиці на вулиці Десятинній, 8 урочисто відкрили меморіальну дошку з нагоди 95-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної Праці Володимира Щербицького. Славословили його на цій урочистості віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, голова КМДА Олександр Попов та перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко.
 

PostHeaderIcon Чиновників не хвилює доля архітектурних пам'яток та історичних будівель України

   Hot topic
Брак коштів на капітальний ремонт та розтягнені у часі реставраційні роботи призводять до руйнування історичних будівель. Цьогорічну зиму вдалось пережити не всім пам’яткам архітектури України.
У січні цього року у Києві обвалився дах Садиби Мурашка: трухляві дерев'яні перекриття не витримали ваги снігу. Цінна пам’ятка XIX ст., що на Малій Житомирській, руйнувалась уже понад 10 років.
Як зазначив голова підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини Олександер Бригинець, чиновники нічого не зробили, аби врятувати будівлю, хоча знали про її критичний стан.
 

PostHeaderIcon Регіонали в Одесі витрачають кошти платників податків на порожні PR-акції

   Politics
День закоханих, повіривши в рекламу на сайті Одеської міськради, я попрямував на Приморський бульвар, де поруч із Воронцовським палацом і так званим Тещиним містком мало відбутися свято "Любов об’єднує". Яким же був мій подив, коли замість молодіжного народного гуляння побачив майже порожній майданчик, в центрі якого було встановлено агітаційний намет, над яким майоріли синьо-білі прапори "Молодих регіоналів". Виявилося, що саме їм Молодіжна рада при міському голові довірила  провести цей захід, а вони його фактично провалили.
 

PostHeaderIcon Леонардо да Вінчі написав щонайменше дві "Мони Лізи"

   Culture and Spirituality
Результати нових досліджень швейцарської "Мони Лізи", відомої як "Айзелуортська Мона Ліза", варто розглядати як доказ того, що ця картина не була пізньою копією "Джоконди", а написана самим Леонардо да Вінчі.
Про це, заявили експерти з фонду Мони Лізи в Цюріху, провівши ряд тестів.
Портрет Мони Лізи Айзелуортської, як всановили фахівці Швейцарського федерального технологічного інституту, був написаний між 1410 і 1455 роками.
 

PostHeaderIcon На Кубані порушують права українців

   Politics
16 лютого 1918 року Законодавчою Радою Кубані у Катеринодарі (тепер – Краснодар РФ) на українських етнічних землях (Кубань, Ставропілля, Чорноморщина, Терщина) було проголошено самостійну Кубанську Народну Республіку. 28 травня 1918 року між Гетьманом Української Держави Павлом Скоропадським і Головою Кубанської Народної Республіки Миколою Рябоволом було підписано Угоду про воз’єднання України і Кубані. 17 березня 1920 року Кубанська Народна Республіка була окупована більшовицькою Росією.
 

PostHeaderIcon 16 лютого - 200-річчя з Дня народження Степана Гулака-Артемовського

   Culture and Spirituality
Український співак, актор, композитор та драматург народився У Городищі на Черкащині 16 лютого 1813 року в сім'ї священика. Є автором першої української опери "Запорожець за Дунаєм", пісень "Спать мені не хочеться", "Ой, на горі та й женці жнуть", "Стоїть явір над водою".
"У Городищі досі є куток з назвою Гулаківка. Саме там стояла хата його батьків Степана та Варвари Гулаків-Артемовських, - розповів Олександр Щепак, директор Городищенського районного музею імені С.С.Гулака-Артемовського. - Батько в нього був священиком, старший за дружину на 10 років. Побралися, коли їй виповнилося 15. Народили дев'ятеро дітей. У їхній сім'ї виховувався двоюрідний брат Тараса Шевченка Євдоким. Хоч офіційно вважається, що Семен з Тарасом познайомилися в 1838 році в Петербурзі".
 

PostHeaderIcon Діти в Україні незахищені

   Civil Society
60,4% українців вважають, що права дітей в Україні не захищені.
Про це свідчать результати дослідження, проведеного Інститутом Горшеніна. Зокрема, близько третини (35,6%) опитаних вибрали відповідь "скоріше ні", близько чверті (24,8%) - "точно ні". При цьому кожен третій респондент (36,7%) вважає, що права дітей у країні захищені. З них відповіді "скоріше так" віддали перевагу 28,3%, "точно так" - 8,4% опитаних. Важко відповісти на це запитання - 2,9% громадян України.
 

PostHeaderIcon Янукович демонструє комплекси маленького защемленого хлопчика з Єнакієвого, - Бекешкіна

   Politics
В інтерв'ю ТСН.ua директор Фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна розповіла, які шанси у Януковича виграти вибори у 2015 році, та чому Луценка скоро звільнять.
Ірина Еріківна, коли ми з вами в минулий раз зустрічалися, як раз Печерський суд виніс вирок Юрію Луценку, і нам тоді здавалося, що це межа правової вакханалії, більшого свавілля бути не може. Зараз стало зрозуміло, що ми помилялися.
 

PostHeaderIcon Українським законодавцям ввели сперматозоїд українофобії, - Володимир Богайчук

   Politics
Про вагітність Ірини Фаріон
Нещодавно пресова служба ВО "Свободи" поширила повідомлення під назвою "Ірина Фаріон про мову як форму влади" в якому подано коментар Голови підкомітету з вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Ірини Фаріон до законодавчої ініціативи опозиційних депутатів під назвою "Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні" до створення якого долучилася власною персоною і відома борчиня за українську мову.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3335
mod_vvisit_counterВчора4863
mod_vvisit_counterЦього тижня31088
mod_vvisit_counterМинулого тижня37185
mod_vvisit_counterЦього місяця146116
mod_vvisit_counterМинулого місяця136069
mod_vvisit_counterЗа весь час14689465