Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Українці не мають права на "хорошу смерть"

   Civil Society
За мірою досягнення успіхів медицини в продовженні людського життя розширюватиметься визнане суспільством тлумачення права на "хорошу смерть".
Евтаназія в перекладі з давньогрецької мови означає "хороша смерть". У цього терміна є кілька тлумачень, в тому числі й такі, які вважаються прийнятними практично в усьому світі.
Наприклад, якщо невиліковно хворий знає, що він через короткий час помре без прийому деяких препаратів (таких як інсулін при діабеті) або без проходження деяких медичних процедур (таких як гемодіаліз або пересадка нирки при хронічній нирковій недостатності), то у нього є можливість вибору. І він знає, що ніхто не змусить його продовжувати своє життя. А в українських умовах держава радше підштовхне до протилежного вибору. Зокрема, цьогоріч хворі, які страждають нирковою недостатністю, можуть залишитися без медичної допомоги через скорочення фінансування медзакладів.
 

PostHeaderIcon Локомотиви "Укрзалізниці" обладнають системами супутникового зв’язку

   Economics and Business
Завершується робота з обладнання локомотивів системами супутникової навігації, яка в автоматичному режимі надає інформацію про переміщення локомотивів для формування довідок про рух поїздів у режимі он-лайн. Про це повідомляють в Адміністрації залізничного транспорту.
 

PostHeaderIcon Українцям покажуть роботи кращого рисувальника 1930-х (ФОТО)

   Culture and Spirituality
"Вакансія кращого українського рисувальника 1930-х віднині зайнята ним, художником, що не встиг прославитися за життя".

Дмитро Горбачов, мистецтвознавець  

Українська історія рясніє непересічними особистостями, які через історичні  обставини час від часу відходять на другий план в історії мистецтва та не привертають достатньої уваги фахівців.  
Дивовижна постать художника-графіка Сергія Конончука (1912-1941) залишила по собі  надзвичайно багатий творчий спадок, незважаючи на його коротке творче життя.
 

PostHeaderIcon Український тиждень моди стартує в Києві за тиждень

   Culture and Spirituality
Покази проходитимуть з 6 по 10 березня
32-й Ukrainian Fashion Week пройде з 6 по 10 березня, традиційно в одній з кращих в Європі художніх локацій - музейному комплексі "Мистецький Арсенал".
Березневий UFW - це 39 показів, 51 дизайнер, понад 17 000 гостей, 200 акредитованих ЗМІ, офіційна вечірка відкриття та 5 тематичних after-party.
 

PostHeaderIcon Київрада "загрібає" землі обласної громади

   Hot topic
74 депутати Київради проголосували за розширення території Києва на понад тисячу гектарів за рахунок земель області (до 84 тисяч 974,4 га).
"Пропонується включити до меж Києва земельну ділянку, на якій знаходиться селище Коцюбинське (87 га). Це рішення обумовлене необхідністю збереження лісового масиву (Біличанського лісу) міста Києва, який незаконно забудовується житлово-будівельними кооперативами та окремими громадянами на підставі рішень Коцюбинської селищної ради", – сказав доповідач з питання, директор Департаменту земельних ресурсів КМДА Віктор Петрук.
 

PostHeaderIcon Українські війська ППО охороняють лише маєтки Януковича, - Олег Медведєв

   Politics
Коли служив я, ми захищали, пардон, прикривали дніпропетровсько-криворізький басейн від "агресивного блоку НАТО", бо "подлетное время из Турции до Кривого Рога – 17 минут". А тепер ППО охороняє маєтки Януковича від аеронавігаційних зйомок "величних споруд", які під керівництвом ПР зведено в Межигір'ї та інших райських куточках нашої України, яка для них є суцільним межигіррям – від Карпатських гір по Донецький кряж.
 

PostHeaderIcon Митний союз нищить економіку країн-членів

   Politics
Президент України Віктор Янукович наказав уряду продовжувати пошук моделі співпраці з Митним союзом. "Росія, Білорусь та Казахстан для нас не тільки торгові партнери, а сусіди, братні країни, з якими нас зв’язують століття спільної історії", – наголосив Янукович. Між тим, у самому Митному союзі, в Білорусі, не всі вдоволені підсумками співпраці з Росією.
 

PostHeaderIcon Microsoft викриватиме злочинців Нью-Йорка

   Science and Education
Високотехнологічна система є результатом співпраці корпорації Microsoft з найбільшим у світі поліцейським департаментом.
Розробка Domain Awareness System, яку також називають Dashboard (інструментальна панель), здатна миттєво знаходити необхідну корисну інформацію. Система виводить на великий екран або дисплей ноутбука інформацію з поліцейських та інших джерел, включаючи протоколи арештів, дзвінки в службу "911", записи з камер спостереження і визначників номерних знаків, встановлених по всьому місту.
 

PostHeaderIcon Українці катастрофічними темпами втрачають робочі місця

   Economics and Business
Загальна кількість робочих місць в Україні почала швидко скорочуватися. 27 лютого в Держстаті повідомили, що станом на кінець січня 2013 було 10,2 млн робочих місць, що на 1,6% менше, ніж у грудні минулого року. При цьому січневе зниження кількості штатних співробітників не можна пояснити сезонним фактором, оскільки в січні минулого року кількість робочих місць зросла на 1,9%.
 

PostHeaderIcon Вибіркове правосуддя - одна з головних перешкод на шляху української євроінтеграції, - президент Євросоюзу

   Politics
На саміті Україна-ЄС 25 лютого президент Євросоюзу Герман Ван Ромпей озвучив одну з головних перешкод на шляху української євроінтеграції – вибіркове правосуддя.  У спільній заяві керівники Євросоюзу та України наголосили, серед іншого, на необхідності реформувати судову гілку влади, оскільки верховенство права з незалежною судовою системою – фундаментальні елементи Угоди про асоціацію України і ЄС.
 

PostHeaderIcon Життя українців невпинно погіршується

   Sociology
Київський міжнародний інститут соціології з 8 по 17 лютого 2013 року провів власне опитування громадської думки. Відповідно до проведеного дослідження було встановлено, що за останні 3–4 роки для переважної більшості — 82% — громадян України життя в цілому або стало гірше (майже для 43%), або відчутно не змінилося (для 39%), і лише для 18% життя стало кращим.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2151
mod_vvisit_counterВчора4448
mod_vvisit_counterЦього тижня20915
mod_vvisit_counterМинулого тижня31803
mod_vvisit_counterЦього місяця10972
mod_vvisit_counterМинулого місяця156774
mod_vvisit_counterЗа весь час14711095