Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon To Change the Authorities, the Opposition Should Set the Assignment-Maximum, - Anatoliy Grytsenko

   Politics
altАнатолій ГРИЦЕНКО, голова партії "Громадянська позиція"

Стратегія опозиції    
Вибори в Раду повинні привести до зміни влади. Як цього досягти?
Пік довіри президентові і партії влади позаду. У всіх 27 регіонах більшість громадян нинішню владу відторгає. Про це свідчать усі соцопитування. Влада нездатна проводити ефективну внутрішню і зовнішню політику, не може обмежити власні апетити, посилює тиск на суспільство, і насамперед - на бізнес.
Успіх опозиції на парламентських виборах стане перемогою України. Він буде означати, що країна не скотиться в тупик диктатури, вийде з міжнародної ізоляції, твердо стане на європейський шлях розвитку.
 

PostHeaderIcon Deaf & Dumb Government Does Not See Or Hear Ukrainian Veterans

   Hot topic
altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу

Ветерани – свідки новітнього жаху і жертви потворного групового зґвалтування України  

      Перемога потрібна всім, а ті, хто її здобув… Сьогодні вони не живуть – виживають. Як давним-давно на фронті. Щороку учасників боїв за рідну землю меншає, мовби після атаки: від роти залишався хіба що взвод. Війна триває, бо ще не поховано її останнього солдата. Це моральний вирок владі, її цілковита поразка, ганьба, яка немає виправдання.

 

PostHeaderIcon Put an End To Rats-Deputies - UCCA

   Ukrainian Abroad
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції «Голоси патріотичних українців», яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників. 
 
Лист 9
Не "тушки", а саме щурі перетворили нинішній український парламент у допоміжний орган для злочинної діяльності теперішньої влади  в       
     Зрадників зневажали в усі часи і в усіх народах. А тому вислів «тушка» щодо депутатів, котрі переходять із фракції у фракцію у Верховній Раді України, зраджуючи своїх виборців та їх ідеали, звучить доволі лагідно. Їх слід називати не інакше як щурами.
 

PostHeaderIcon Inauguration of Putin Started the Countdown Time Spent Yanukovych In Power - Andriy Okara

   Politics
altСкоро Янукович перестане бути проблемою для Росії
Новий президент РФ Володимир Путін 07.05.2012 запустив годинник зворотного відліку перебування Віктора Януковича при владі, вважає політолог
Президент України Віктор Янукович за всіма параметрами є проблемою для російських інтересів в Україні, але новий президент РФ швидко вирішить цю проблему. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив російський політолог, директор Центру східноєвропейських досліджень Андрій ОКАРА, коментуючи вступ Володимира Путіна на посаду президента Росії.
 

PostHeaderIcon Local Government Is Developing as Wet Burns

   Publications
altВіталій КОРЖ,
народний депутат України, для
Волі народу

Народ ще є, але народовладдя немає 
Катастрофічна демографія чітко відбиває стан справ на селі й наслідки господарювання нинішньої влади. І озброєним оком не видно поліпшення (чи покращення) життя вже сьогодні. Пульс життя селян давно має мало спільного з пульсом інтересів тих, хто «рєшаєт вопроси» у високих і середніх кабінетах на столичному Печерську. 
Мої поїздки на зустрічі з мешканцями чотирьох районів Чернігівщини (в одному з них – і моє рідне село) відбуваються постійно, майже щотижня. Коли веду депутатський прийом громадян у якомусь населеному пункті, як правило, довідуюся, що наймолодшому мешканцеві вже понад 60 років.
 

PostHeaderIcon Distinguishing Himself From Yanukovych, Putin Thinks About the Presidential Election In Ukraine

   Politics
altПутін не бачить Януковича в якості лідера української нації
Інтернет-портал OSP-UA.INFO дізнався думку Голови Демократичного об’єднання «Українська Національна Рада» Юрія ПАЛЬЧУКОВСЬКОГО щодо відсутності Віктора Януковича на інавгурації Володимира Путіна 7 травня 2012 року.
- За логікою Віктор Янукович мав би бути одним із перших, кого Володимир Путін запросив на свою інавгурацію. Але в даний час Володимир Путін не хоче підтримувати зв’язки з бандюками і політичними лузерами. І тому В. Путін хоче відмежуватися від персон, які порушують Конституцію та закони у власній державі. Путін хоче продемонструвати, що він є політиком, який дотримується верховенства закону. Це по-перше.
 

PostHeaderIcon Today, All Honored of St. George, Who Defeated the Dragon And Saved the People

   Culture and Spirituality
altОлеся ЩИРБА

У неділю, 6 травня, - день Святого великомученика Юрія – Георгія Переможця, покровителя Львова.
Українці вважають його опікуном хліборобства і скотарства. За давньою легендою, сміливий лицар Юрій убив триголового вогняного змія-дракона і визволив доньку лівійського царя. За іншими переказами, він загинув за християнську віру. На іконах святого Юрія зображають на білому коні зі списом у руках, яким він убиває нечистого.
Існує легенда, що недалеко від міста Бейрута, де народився святий Юрій, в озері жив змій, який часто нападав на людей. 
 

PostHeaderIcon All Health Care In Ukraine Manages Disease, Not Health - Professor G. Apanasenko

   Health Care
alt Максим ХОЛЯВІН

Все починається з голови або як урятувати Україну від загибелі

Що для людини є капіталом відносно самого її життя? Сила, здатність робити щось: задовольняти потреби, здобувати насолоди.
Фактично – можливість виконувати свої біологічні та соціальні функції. Міра цієї можливості й буде кількісною характеристикою вашого капіталу – здоров’я. До цієї думки нас підводить професор Геннадій Леонідович Апанасенко, лікар-санолог, голова кафедри спортивної медицини і санології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Українцям він також відомий як ведучий науково-популярної передачі «Планета здоров’я» на каналі «Інтер».
 

PostHeaderIcon Yanukovych And Kliuyev Privatized the Sun

   Politics
altДля сонячних електростанцій Клюєва і Януковича виділили ще 540 гектарів землі в Криму
Сонячні електростанції отримали від держави більше інвестицій, ніж всі обленерго разом узяті.
Примітно, що більшість компаній ТОВ мають у назві слово "Солар".
Це дає підстави припускати, що землі, передані в оренду, будуть надані для розширення потужностей фірми "Актив Солар", яка активно розвиває сонячну енергетику в Сакському районі Криму і яку пов'язують з бізнесом братів Андрія і Сергія Клюєвих.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим дозволила 17 компаніям розробку проектів землеустрою щодо відведення 538,8 га для будівництва сонячних електростанцій.
Рада  
 

PostHeaderIcon The Presidential "Wolf's Lair" In the State Forest

   Politics
altСергій ЛЕЩЕНКО, Українська правда

Мисливський будинок Януковича. Перші фото всередині

  Якщо за резиденцією "Межигір'я" закріпився статус корупційної штаб-квартири України, то володіння Віктора Януковича у мисливському господарстві Сухолуччя можна назвати їхньою філією.
Мисливство є одним з улюблених способів дозвілля Януковича. Під фактичним контролем президента знаходиться Дніпровсько-Тетерівське лісо-мисливське господарство. Воно, як і "Межигір'я", розташоване на березі Київського водосховища у Вишгородському районі.
Тільки, на відміну від 140 гектарів Межигір'я, у
Сухолуччі в Януковича - мисливське господарство площею... 30 тисяч гектарів.    Детальніше     Ltnfkmysit
 

PostHeaderIcon The Ukrainian People Will Be the Hero, Which Will Destroy the Monster

   Politics
altМикола СЛАВИНСЬКИЙ, для Волі народу         

     Нас не з’їдять ні крокодили, ні гієни. Подавляться
   
Мінотавр уже в глухому куті. Потворі з тілом людини й головою бика ще приносять жертви, чудовиську ще курять фіміам, але всі відчувають: лабіринт закінчився, далі – глуха стіна, за якою – безодня. Прірва падіння, розплати за кров, жорстокість, підлість, зневагу…Конвульсії режиму очевидні. Вони, за медичною термінологією, – наслідок глибокого ураження кори головного мозку. Від мимовільних нестримних корчів велетенського тіла здригається вся країна. Це чітко бачить світ, це відчуває український люд, до якого опозиція дедалі частіше звертається словами Шевченка: «Борітеся – поборете!»
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2711
mod_vvisit_counterВчора2576
mod_vvisit_counterЦього тижня18707
mod_vvisit_counterМинулого тижня22464
mod_vvisit_counterЦього місяця73655
mod_vvisit_counterМинулого місяця177477
mod_vvisit_counterЗа весь час13078966