Unlimited Web HostingFree Joomla TemplatesTemplate Sales
 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Calendar
In the 2012-year note
the following significant dates:

20th anniversary of the handover of the UPR modern Ukraine (August 22, 1992)
10th anniversary of the establishment of a democratic union
"The Ukrainian National Council" (30/11/2002)
130th anniversary of Metropolitan Hilarion (Ivan Ogiyenko) 14.01.1882 - 29.03.1972
130th anniversary of Mykola Velychkivskyi, Chairman of the "Ukrainian National Council", established in Kiev, October 5, 1941 (01/02/1882 - 01/07/1976)
100th anniversary of the Ukrainian political activist, writer Lev Rebet (03.03.1912 - 12.10.1957)
100th anniversary of Oleksa Girnyk, Ukrainian dissident, political prisoner, the Hero of Ukraine (28.03.1912 - 21.01.1978)
105th anniversary of Sergiy Koroliov, designer of the first artificial earth satellites and spaceships (12.01.1907 - 14.01.1966) 

 


 
 

 

 

 

  
 
 
 

 

 


            

 

 
 


 

 

 

 

 

 


 
 
 

PostHeaderIcon Main

PostHeaderIcon Blitz-Portrait Of Certain Categories Of Voters - Sergiy Grabowskyi

   Election
altВідомий журналіст, письменник, філософ Сергій ГРАБОВСЬКИЙ змалював бліц-портрет виборця, який належить до певної категорії йому подібних. Йдеться про помітну величину на електоральному ристалищі – про величину, яка за певних обставин може виявитися вирішальною, схиливши ваги на бік "партії влади".    На щастя, ця категорія менша за чисельністю, скажімо, за селянство країни, – але, на лихо, більша за кількість наукової інтелігенції та, очевидно, сумірна із загальним числом студентів та аспірантів.
 

PostHeaderIcon The Only Ukrainian Nation - the Only Ukrainian Language, - Metropolitan Hilarion

   Culture and Spirituality
altУ цьому році - 130-та річниця від дня народження одного з творців літературної мови й Церкви українців митрополита Іларіона (Івана Огієнка). 
Згадаймо його заповіді про рідну українську мову:
"На кожному кроці й кожної хвилини охороняй честь своєї рідної мови, як свою власну і навіть більше – як честь своєї нації.
 ..
Кожний, хто вважає себе свідомим членом свого народу, мусить пильно навчатися своєї соборної літературної мови.
Кожний свідомий член свого народу мусить добре розуміти й поширювати головне рідномовне гасло: "Для одного народу – одна літературна мова й вимова, один правопис".
 

PostHeaderIcon Depression And Indifference Should Not Overwhelm Our Society - UCCA

   Ukrainian Abroad
altПродовжуємо публікацію звернень Ради Оборони і Допомоги Українцям Українського Конґресового Комітету Америки (РОДУ УККА) до громадян України в Україні та за кордоном у рамках акції "Голоси патріотичних українців", яка проводиться з метою забезпечення чесних виборів в український парламент.
Публікуємо нижче черговий лист УККА до співвітчизників:
Лист 24
 
Терплячий, мовчазний народ заговорить у слушний час
Дорогі друзі, кожен з Вас у ці дні, можливо, навіть інколи  з роздратуванням, слухає численні обіцянки і клятви політиків у відданості народу України. Однак,  більшість з того, що нині лунає з ефіру, кричить зі шпальтів газет і нахабно всміхається ситими фізіономіями з численних біг-бордів, можна окреслити простим і звучним українським словом - брехня.
 

PostHeaderIcon The Current Situation In Ukraine Is Strikingly Reminiscent Of the Days Of Brezhnev's Stagnation

   Politics
altЧи існують паралелі між сучасним станом України та яскравим зразком застійности — часами правління Леоніда Брежнєва?  В сучасній Україні маємо, з одного боку, неефективний політичний режим, з другого — інертну суспільну масу. Майже як у брежнєвські часи. Але режим Брежнєва не був так явно окупаційним щодо гуманітарної, економічної та деяких інших галузей суспільного розвитку, хоч у сфері національної, культурної політики таким, безумовно, був. Нинішня ж влада на всіх векторах поводить себе як режим окупаційний, про що свідчить тотальне пограбування, обезкровлення суспільства, кроки до позбавлення країни економічного суверенітету, руйнування демократичних прав і свобод. Складається ситуація, коли правляча еліта стає ворожою народові й країні та становить загрозу самому існуванню країни на 20-му році її незалежности.
 

PostHeaderIcon Son-In-law Of Victor Pylypyshyn Constantine Yalovyi Continues Bribing Of Voters

   Election
alt8 вересня 2012 року Костянтин Яловий на відкритті дитячого майданчика біля будинку 53-г по вулиці Шербакова, роздавав мобільні телефони, фотоапарати та пластівці. Вручаючи подарунки Костянтин Яловий жодного разу не згадав про свого тестя Віктора Пилипишина, якого 19 серпня 2012 року ряд провідних Інтернет-видань звинуватили у підкупі виборців, коли він на православне свято "Спаса" роздавав виборцям мед, чай та іменну чашку з агітпропагандою. Цього разу про Віктора Пилипишина нагадували лише два намети громадської організації "Кияни передусім" та папка ведучого з відповідним надписом. Проте очевидно, що Віктор Пилипишин продовжує підкуповувати виборців через свого зятя Костянтина Ялового, адже кожному мешканцю Нивок відомо, хто є зятем Пилипишина.
Незалежний журналіст Володимир Тищенко    
 

PostHeaderIcon Yanukovych Will Shine Of Field Marshal's Epaulettes

   Economics and Business
altСин Януковича Олександр скоро обійде Рината Ахметова
Бізнес-група Олександра Януковича менше ніж за рік освоїла на державних тендерах у вугільній галузі майже 7 млрд грн, посунувши інших конкурентів. Про це пише у своїй статті для ZN.UA експерт з питань державних тендерів та закупівель Олексій Шалайський.
"Вугільна карта України видозмінюється прямо на очах. Якщо раніше на ній були зображені десятки вугільних генералів (ті, хто освоював державні кошти) і маршал Ринат Ахметов (власник чи не найбільш продуктивних шахт), то тепер місце перших зайняв новий потужний гравець - старший син президента Олександр Янукович. І яке в нього буде звання, стане зрозумілим вже в наступному році. Є підозра, що йому світять фельдмаршальські погони", - йдеться у статті.
 

PostHeaderIcon Russia Offensives To Ukraine From the Sea

   Hot topic
altРосія прагне змістити в бік України на 2 морські милі кордон у Азовському морі
Кремль пропонує приєднати частини каналу в Азовському і Чорному морях до своєї акваторії. РФ пропонує розмежувати Керченську протоку таким чином, щоб частини каналу в районах Азовського і Чорного морів були на російській ділянці акваторії.
Це означає обмеження суверенітету України над власною територією, - повідомляє "
Сегодня" з посиланням на "Дзеркало тижня".
 

PostHeaderIcon September 8 - V-th International Festival Of Potato Pancakes in Korosten

   Culture and Spirituality
altЗахід традиційно проходить у парку культури і відпочинку ім. Островського. З 11.00 ранку на гостей чекали концерти, майстер класи та конкурси. А о 12.00 було офіційне відкриття фестивалю з урочистою ходою “Слава дерунам!”

Шкода, що не всі бажаючі змогли туди потрапити. На автобуси з Києва до Коростеня всі квитки були розпродані, а на маршрутки зранку стояли довжелезні черги.
 

PostHeaderIcon 5 Years We Have Oppressed You, Fleeced, Despised, And Now Choose Us!

   Election
alt“Красота программ их так обманчива и влечёт напрасными надеждами… ” (майже за піснею В. Меладзе)
Настав час виборчої кампанії. Нам знову обіцяють казна-що, а ми віримо! Не треба фарисействувати, грати з гаслами, закидаті людей обіцянками і “вабити нас марними надіями, словами, які нічого не значили, бо у долі в нас все по-старому”... Як лазив народ по сміттєвих баках, так і лазить.
 

PostHeaderIcon Most Ukrainians Will Vote, Although In the Changes Do Not Believes - Shuster LIVE

   Hot topic
altЗ 7 вересня у всіх Інтернет користувачів з'явилась унікальна можливість стати безпосереднім учасником прямого ефіру програми "Шустер LIVE". Протягом прямого ефіру інтернет користувачі можуть голосувати на сайті Національного Інтернет-порталу UKR.NET.
У прямому ефірі сьогоднішньої програми (на цей час) на запитання "Чи будете Ви голосувати 28 жовтня?" 75% відповіли: "Так", 25% - "Ні".  На запитання "Чи вірите Ви, що вибори змінять країну?" відповідь "дзеркальна": 32% - "Так", 68% - "Ні".
Також доступна система голосування і користувачам Фейсбук. Установивши спеціальний додаток,  можна взяти участь у голосуванні протягом прямого ефіру.
Результати голосування аудиторії будуть озвучуватися в кінці кожної програми і публікуватися.
 
 

PostHeaderIcon That Is Thanks To Village Ukrainians Survived, Retained Their Identity - V. Bondarenko

   Culture and Spirituality
altВолодимир БОНДАРЕНКО про українське село: Хто любить бачити сонце в зеніті, не повинен забувати зорю.
Видатний український конструктур ракетних  двигунів Архип Петрович Люлька любив повторювати: Хто любить бачити сонце в зеніті, не повинен забувати зорю. Любов до історії, до минувшини нашого народу є підмурком формування самототожності людей, важливим елементом стилю життя, складовою сьогодення та бачення  перспектив розвитку. Саме такої позиції дотримується відомий політик та громадський діяч Володимир Бондаренко. Завдяки його зусиллям недалеко від столиці було задумано й побудовано унікальний етнографічний комплекс "Українське село". Кореспондент О. Кавуненко зустрівся з  політиком і задав декілька питань:
Чому саме село?
- Індустріалізація, криваві більшовицькі експерименти не знищили його. Саме завдяки селу, не дивлячись на всі трагічні історичні перипетії, українці вижили, зберегли свою ідентифікацію.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1396
mod_vvisit_counterВчора3189
mod_vvisit_counterЦього тижня10473
mod_vvisit_counterМинулого тижня27483
mod_vvisit_counterЦього місяця73464
mod_vvisit_counterМинулого місяця115860
mod_vvisit_counterЗа весь час12254289