altОлексій Подольський, потерпілий у кримінальній справі щодо вбивства Георгія Гонгадзе  м заявив про відвід судді-доповідачу Полтавцевій Г.А. У його Заяві, зокрема говориться: за головування саме цього судді вже приймалися ганебні рішення Київського Апеляційного суду, що фактично припиняли судове розслідування причетності Л. Кучми до злочинів, що були скоєні  проти мене та Г. Гонгадзе. Саме цей суддя освятив безпрецедентне рішення Печерського суду, про те, що генерал О. Пукач вбивав Гонгадзе і катував мене без замовлення. 2 березня 2011 року, коли суддя Полтавцева власноруч дописала Кримінальний кодекс України новою термінологією та не існуючою в українському Праві кваліфікацією: вбивство за злочинним наказом, – починалося псевдосудове відмивання колишнього президента Л. Кучми.

                     opodolski.livejournal.com

                                                До Апеляційного суду м. Києва
                                                Суддя Полтавцева Г.А.

                                                Від: Подольського Олексія Ігоревича,

                        Заява про відвід судді

Я, Олексій Подольський, визнаний потерпілим по справі, заявляю відвід судді-доповідачу Полтавцевій Г.А. з наступних мотивів:
По-перше, за головування саме цього судді вже приймалися ганебні рішення Київського Апеляційного суду, що у порушення та ігнорування Законів України фактично припиняли судове розслідування причетності Л. Кучми до злочинів, що були скоєні  проти мене та Г. Гонгадзе. Саме цей суддя освятив безпрецедентне рішення Печерського суду, виписане перед тим Генеральною прокуратурою, про те, що генерал О. Пукач вбивав Гонгадзе і катував мене без замовлення.  Не сьогодні, а саме тоді – 2 березня 2011 року, коли суддя Полтавцева власноруч дописала Кримінальний кодекс України новою термінологією та не існуючою в українському Праві кваліфікацією: вбивство за злочинним наказом, – починалося псевдосудове відмивання колишнього президента Л. Кучми від крові його політичних опонентів.
По-друге, суддя Полтавцева Г.А. як тоді, та і сьогодні послідовно ігнорує право громадян на відкрите і гласне правосуддя. Адже коли вона твердо і рішуче забороняє фотозйомку та відео трансляцію процесів, де йдеться про злочини режиму Кучми, вона керується особистим інтересом: ховає від очей українського суспільства власну брутальність щодо захисту інтересів родини Кучми, від свавілля якої потерпіли мільйони українців.
Не маю ані найменшої надії на те, що мій відвід буде задоволений. Так само, ще до початку розгляду апеляційних скарг по суті впевнено прогнозую, що рішення судді Полтавцевої попри всі аргументи, попри Закони і Конституцію України, попри логіку і здоровий глузд буде винесено на користь родини Л. Кучми. Адже ринкова ціна цього рішення занадто вагома для вірогідності якихось несподіванок. Адже йдеться навіть не про день народження В. Пінчука, до ювілейного столу якого виносилося рішення Печерського суду. Рішення, що ми оскаржуємо сьогодні. Тепер йдеться про сніданок, що днями у Давосі дає родина Кучми для впливових світових діячів. А без судового рішення, яке б припинило кримінальне переслідування колишнього президента Л. Кучми, навряд чи колишні або діючі президенти та прем’єри пристойних країн, акули світового легального бізнесу, на очах власного електорату та міжнародних ЗМІ, заїдуть на вогник до тестя Л. Кучми – В. Пінчука. Навряд чи за таких обставин вони спокусяться на будь-які делікатеси, а тим більш – на ділові пропозиції, що виходять від фінансово-майнової родини, голова якої знаходиться під тягарем кримінальної справи, де йдеться про криваве насильство.
Отже, не маю сумнівів і не маю найменшої надії на об’єктивність і неупередженість Апеляційного суду м. Києва.
Тому роблю цю заяву з єдиною метою: документую для майбутнього народного Правосуддя черговий епізод політичної корупції сучасної судової та правоохоронної систем України.

19 січня 2012 року

Громадянин
Олексій Подольський

 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh