Кабінет Міністрів вже визначив кількість вихідних на травневі свята. Цього року Міністерство соціальної політики дало вказівку усім установам перенести робочий день 3 травня на суботу 18 травня. П'ятницю 10 травня також буде перенесено на суботу 1 червня. Більше у 2013 році робочі дні переносити не будуть.
Тож українці мають унікальну можливість відпочити з 1 по 6 травня, а далі з 9 по 12 травня. У загальному підрахунку це аж 10 днів відпочинку. Розпорядження вже офіційно ухвалено.
І тут постає логічне питання: як провести ці дні з користю? Варіантів насправді дуже багато.

Звісно, за улюбленою українською традицією ті українці, що мають городи, зустрінуть перші святкові дні за посадкою картоплі або обробкою землі після зимової сплячки. Ті громадяни, що не мають городів, зависнуть, миючи вікна та ретельно прибираючи дім (весна ж надворі, а вдома брудно!) А от що ж робити із залишком вихідних, де провести травневі свята 2013?

Відповідь на це питання залежить від кількох важливих факторів:

- Платоспроможність. Травневі свята 2013 триватимуть аж 10 днів, але як щодо інших 20 травневих днів?
  
- Можливий радіус пересування

- Залежність від планів близьких та рідних.

Де провести травневі свята?

Отже, ви точно знаєте, що травневі свята не будете проводити в задушливому офісі. Де ж провести такі очікувані “канікули”?
Види травневого відпочинку різноманітні. Ми перерахуємо основні:

Залишитися вдома. Найбільш очевидний, та найменш цікавий варіант. Накупіть попкорну, підготуйте пальці до натискання кнопок телевізійного пульту, придбайте газети з анонсами передач. Ваші вихідні пройдуть швидко, але нудно. До того ж буде соромно, що ви безцільно згаяли 10 вихідних днів.

Поїхати на дачу. Звісно, такий відпочинок не вимагає суттєвих затрат. З собою можна запросити друзів, поласувати шашликами та смаженою картоплею. Свіже повітря сприятиме доброму самопочуттю.

Поспілкуватися з родичами. На вихідних можна податись до далеких родичів. Самопочуття буде залежати від вашого ставлення до рідні.

Відвідати фестиваль. Одна з кращих альтернатив для відпочинку. Вхідні квитки на фестивалі коштують не так вже й дорого. До того ж на таких заходах можна відпочити душею. Хороший варіант – відвідати фестиваль Середньовічний Хотин, подивитись на справжні лицарські бої, взяти участь у тематичних конкурсах, відірватися на повну в середньовічних тавернах.
   
Поїхати закордон. Цей варіант потребує певних витрат. Але якщо ви заздалегідь готувались до такої подорожі, то немає нічого кращого, ніж подивитись на цвітіння тюльпанів у Голландії або зустріти весну у романтичному Парижі.

Куди поїхати в травні в Україні 2013?

Отже, ви вирішили, що не будете сидіти вдома під час травневих вихідних. І хоч туроператор настирно пропонує цікаві травневі тури 2013, прийняли рішення відпочити вдома. Себто в Україні.

В такому разі можна податися:

Відпочивати на природі. Шашлики в даному випадку йдуть в парі з палатками та дуже теплими спальниками (у травні земля ще не надто прогріта).

У похід. Повірте, це не так вже й дорого. Туроператори пропонують три дні пішого туризму на свята по Криму за ціною від 600 гривень. Якщо обійтись без допомоги туроператорів, то потрібно лише доїхати до місця та прихопити із собою харчі.

На екскурсії (Львів, Київ, Одеса і т.д.). Їдьте в будь-яке місто України, в якому ви ще не бували. Якщо не маєте машини, сідайте у потяг чи автобус, і гайда розважатися.

У велотур по Україні.

По замкам України. Або по загадковим місцям України чи найстарішим пам’яткам архітектури.

З превеликим задоволенням організатори фестивалю “Середньовічний Хотин” запрошують на травневі свята всіх бажаючих. Тут ви знайдете справді цікавий та яскравий відпочинок, познайомитеся із середньовічною культурою та побачите справжні лицарські бої.

Скачуйте запрошення на фестиваль, збирайте валізи, та вперед назустріч новим емоціям!

Інф.: hotinfest.com.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh