Міністерство внутрішніх справ відзначає збільшення квартирних крадіжок у Києві під час літніх відпусток. Про це на прес-конференції сказав начальник прес-служби Головного управління МВС у Києві Ігор Михалко.
"В десятки разів збільшується кількість квартирних крадіжок у період відпусток. Пік квартирних крадіжок припадає на час літнього відпочинку", - сказав він. Михалко повідомив, що порівняно з 2011 і 2012 роками в Києві спостерігається тенденція до збільшення кількості таких крадіжок. При цьому найбільша кількість крадіжок припадає на робочі дні, крім п'ятниці, - повідомляє tsn.ua.

За словами начальника прес-служби, серед осіб, які вчиняють крадіжки, фігурують приїжджі з інших регіонів країни, раніше судимі особи, на 3-му місці - жінки, а на 4-му - неповнолітні. У той же час розкриття квартирних крадіжок у Києві становить 30%. Крім того, начальник відділу департаменту Державної служби охорони при МВС Світлана Павловська повідомила, що злодії досить винахідливі. За її словами, найбільш ефективним засобом захисту від крадіжок є встановлення систем сигналізації в приміщенні.

"Чим більше квартир знаходиться під охороною, тим менше шансів у грабіжників проникнути в квартиру", - зазначила вона. Представники МВС підкреслили, що поширеною причиною крадіжок та зломів є безпечність власників квартир, які розголошують дані про свій матеріальний стан в соціальних мережах, розміщують фотографії своїх квартир, а також повідомляють про свої переміщення.

Інф.: tsn.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh