Країна-фальсифікація
Радянські брехуни-пропагандисти з 40-х років шлють гарячий архівний привіт телевізійним бійцям за "новий світовий порядок" з російського держТБ, а також особисто герою «Дисернету», «історику», автору про війну, культурному міністру Мединському В.Р.
З пожовклих сторінок зі сліпими літерами грянула по тилах переможного 70-го післявоєнного року залпом радянських військових прокурорів правда про те, що не було ніякого «подвигу 28 героїв-панфіловців».

Удар прийшов, звідки не чекали - від «своїх», від сталінських. Розпропагандований кримнашістський народ, що ходив два місяці тому в «безсмертних полках», остовпів. «Ласкаво просимо в реальний світ», - говорив герой «Матриці».

Публікація документів говорить про те, що необхідний повний перегляд того, що пропагандистами радянського і пов'язаного з ним російського начальства подається як «історія Другої світової», включаючи і її нацистсько-радянський етап. Необхідно повне відкриття радянських архівів, створення умов для роботи істориків, ознайомлення суспільства з результатами досліджень.

На місце «ми не допустимо перегляду історії» повинна прийти інша позиція - відділення історичної науки від політичної влади, критична оцінка методами історичної науки всього, що подається пропагандистами, як «правда про війну». Таку програму зможе реалізувати тільки демократична опозиція.

Російське начальство приватизувало Другу світову війну, до якої воно ніякого відношення не має, підфарбувало радянську оцінку тих подій, використовує її (як і керівництво СРСР) для виправдання свого існування, записалося у «спадкоємці переможців».

Але справа йде гірше. Наші громадяни самі себе не знають, Живуть у поганому тумані радянського реваншизму. Правда породжує у багатьох відчай, озлоблення і апатію. Замість того, щоб звільняти.

Правда знову вдарила по країні-фальсифікації. Котра не хоче зрозуміти, що все тут слід будувати заново, нічого не потрібно брати з «радянського минулого» - все там було брехнею, крім боротьби за існування. А те, що не було брехнею, не було радянським.

Те, що чиниться сьогодні російським начальством під пропагандні фанфари, є аналогом придуманого «подвигу 28 героїв-панфіловців». Кисіль і хрипкий солов'їний посвист з перемог, нагород, тонн кінобрехні. А на ділі - порожнеча. На ділі - країна, що летить у прірву.

Олексій Мельников, російський публіцист, член бюро опозиційної партії "Яблуко"
Інф.: aleks-melnikov.livejournal.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh