Знову тупість ... Чому назвали карантин "вихідного дня"...
- Якщо навіть назвати карантин "вихідного дня", то це не означає, що слід забороняти  галузі торгівлі (а лише їх обмежувати), а слід заборонити пенсіонерам і дітям покупки в суботу і в неділю, дозволивши "запаковуватися" всім працюючим. А в робочі дні дозволити покупки всім пенсіонерам і дітям. Кількість людей в цих категоріях в Україні - приблизно однакова.
- Лише тоді буде зменшено скупчення людей у громадському транспорті та в закладах торгівлі. Для цього ж і вводиться карантин!
- Працюючі ж більш мобільні, як на громадському, так і на власному транспорті. Та й за місцем їх праці - в більшості є торгові точки... Пенсіонери ж практично не мають свого авто, або ВЖЕ не можуть ним користатися (окрім мам, бабусь і прадідусів чиновників та олігархів (хе-хе). Тому пенсіонерам і дітям - п'ять робочих днів на покупки (вони ж можуть закупитися і для сімей своїх дітей), а  працюючим для закупок - два вихідних (і щоденні - за місцем роботи).

Наступна дурість МОЗ: "З понеділка всі планові операції та госпіталізації заборонені"
- А що всі хірурги, анастезіологи, кардіологи, онкологи, таракальні, фахівці з репродуктивної медицини (акушери), гельмінтології, отоларингологи, офтальмологи, гастроентерологи, нефрологи, ендокринологи та ін. також лікуватимуть ковід, як епідеміологи? А що, їх відділення хіба не відокремлені від епідеміологічних - для уникнення інфікування? А є ж цілий ряд суто спеціалізованих і окремо розташованих інститутів, клінік, центрів з лікування окремих хвороб і які не мають НІЯКИХ стосунків з проблемами хворих на ковід... І їх також... - одним махом? Чи їм запропонують відпустку за свій рахунок?
"Косити всіх підряд" і однією сапою - то так знайоме з "95-го кварталу"... Як і "лікувати всіх і від всіх хвороб... зеленкою, чи йодом, чи алхімією, чи "ворожками від Гордона"...

Володимир Пилипчук, політик, екснардеп, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh