Михайло Бродський: Влада повністю провалила боротьбу з пандемією
А зараз, щоб заощадити на вакцинах, вирішили дати захворіти всім.
В Україні підскочив загальний рівень смертності, реальну картину коронавірусу більше заховати не вийде. Щомісяця вмирає на 7-8-9 тис. більше людей, ніж минулого року. І поки нам кажуть, що смертність від коронавірусу – всього 16,6 тис. співгромадян за весь час, реальна статистика в рази більша. Ці жахливі цифри нескладно виявити, визначивши, у скільки людських життів обійшлася нації злодійкувата нерішучість "слуг".

Ось лише кілька фактів:

у вересні 2019-го померли 41,9 тис. українців;

роком раніше 41,7 тис.;

у 2017-му – 41,9 тис. осіб.

Хотілося б звернути увагу: формально показники смертності тримаються на одному рівні, але реально ми розуміємо, що чисельність громадян, які живуть у країні, неухильно скорочується. Якщо від офіційної кількості населення України відняти хоча б число тих людей, які виїхали на заробітки за кордон, то українців виявиться на кілька мільйонів менше. Тому, перерахувавши кількість померлих на 100 тис. осіб, отримаємо в результаті зростання смертності. Може, замість флешмобів імені Дубілета-Гончарука вже час провести перепис населення, що дозволить відповісти на багато які нагальні питання?

Але це так, трагічний відступ. У ситуації пандемії нам досить і формальних цифр, наданих Держстатом: нагадаю, виходимо з того, що щорічно смертність у вересні коливалася на рівні близько 41,7-41,9 тис. Цього ж року підскочила до 48,3 тис.

Тобто плюс 6,4 тис. смертей. Це наші друзі, родичі, колеги й просто хороші люди...

У жовтні ситуація погіршилася: кількість смертей досягла 59,1 тис. осіб (плюс 8,9 тис. порівняно з минулим роком), говориться в даних Держстату. Це величезні цифри. Востаннє така смертність була ще за часів, коли до національної статистики включалися дані з Криму і всієї території Донбасу.

У жовтні ситуація погіршилася: кількість смертей досягла 59,1 тис. осіб (плюс 8,9 тис. порівняно з минулим роком), говориться в даних Держстату. Це величезні цифри. Востаннє така смертність була ще за часів, коли до національної статистики включалися дані з Криму і всієї території Донбасу.

Щомісяця ми втрачаємо на 7-8-9 тис. осіб більше, ніж зазвичай! І ситуація погіршується. До кінця грудня дійдемо вже до 10 тис. "додаткових" смертей.

Тут варто повернутися до офіційної статистики смертності від коронавірусу: доводиться констатувати, що вона не дає навіть уявлення про реальну ситуацію!

у вересні – смертельних випадків стало на 6,4 тис. більше; офіційно від коронавірусу померло всього 1,6 тис. осіб;

у жовтні – кількість летальних випадків зросла на 8,9 тис. осіб, хоча коронавірус офіційно додав до статистики всього лише 3,1 тис.

Тобто з цих цифр можна зробити два висновки:

порівняно зі "звичайним" роком кількість смертей злетіла на 15%!

статистика смертності від коронавірусу, ймовірно, занижена в 3-4 рази!

І, що не менш важливо, занижено кількість хворих!

Повний текст

Михайло Бродський
Інф.: obozrevatel.com

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh