Все частіше вживання алкоголю пов'язують з користю для організму. Дослідження підтверджують, що спиртне зміцнює імунітет, піднімає настрій. Однак слід розібратися, яка інформація правдива, а яка поширюється для реклами.
Міф про те, що алкоголь стимулює апетит, правдивий у випадку, коли алкоголь міцний і вживається в маленьких дозах. Алкоголь негативно впливає на шлунок, стимулюючи вироблення шлункового соку.
 
Вважається, що дорогий алкоголь менш шкідливий. У цьому алкоголі такий же спирт, як і в будь-якому іншому.
 
Міф про розвантаження не можна розцінити як правду. Спиртне пригнічує нервову систему, гальмує реакції. Тому розвантаження і позбавлення від страху - всього лише ілюзія.
 
Спиртне не знімає втому, він паралізує активність кори мозку, викликаючи загальмованість. Однак випивка не допоможе вам заснути, спиртне, як і кава, спонукає організм до активного дня.
 
Творчі особистості часто вдаються у спиртного, щоб знайти натхнення. Зміни в нервовій системі провокує сплеск натхнення, але поступово розумові здібності знижуються, алкоголь знищує нейрони, розкладаючи особистість.
 
Міф про те, що алкоголь рекомендований вагітним, лікарі спростовують. Вагітним не можна пити, щоб у дитини не було проблем з фізичним і психологічним здоров'ям.
 
Любителі пива часто стверджують, що пиво не є алкоголем. Однак спирт в пиві є. Крім того, з газованим напоєм алкоголь всмоктується швидше.
 

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh