Вакцинація від коронавірусу повинна проводитися тільки в спеціальних кабінетах і фахівцями, які вміють надавати серцево-легеневу реанімацію.
Адже в разі алергічної реакції рахунок може йти на хвилини. Про це в ефірі "Апостроф Live" на телеканалі "Апостроф TV" розповів лікар-інфекціоніст і стратег Вадим Арістов, передають "Патріоти України" з посиланням на "Апостроф!".
"Під час вакцинації людина може за хвилини померти... Тому не треба вакцину вдома абияк вводити. Повинні бути спеціальні кабінети, які є в медичних установах, і спеціально навчені люди, які можуть надавати серцево-легеневу реанімацію, вводити правильні лікарські речовини з правильною концентрацією і частотою для підтримки життєдіяльності до приїзду швидкої допомоги. Вона теж може знадобитися", - зазначив він.

За словами Арістова, потрібно підготувати медичну інфраструктуру в Україні до вакцинації, а також слід було б переглянути пріоритетність тих, хто отримає щеплення в числі перших.

"У нас перш за все йдуть медики, військові, поліція. Це, на мою думку, досить хибний пріоритет, тому що в західних країнах першими йдуть люди похилого віку в будинках для людей похилого віку. Ось їх треба порахувати, створити зараз цей реєстр. Якщо хтось із них підхопить вірус, то вони помруть. Це просто вирок", - підсумував він.

Інф.: patrioty.org.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh