Парламентські вибори 26 жовтня - іспит нації на зрілість, - українці Америки
Звернення Українського Конгресового Комітету Америки (УККА) до українських громадян:
Дорогі брати і сестри в Україні,
немає сумніву, що перед вами стоїть найважче завдання відповідальності у цих виборах до Верховної  Ради, які будуть вирішальними для долі нації. Обов'язок великий і завдання не легке. Тому, в цьому короткому часі, мусите бути сильними, щоб відстояти всі спокуси продажності та політичних обіцянок. Вибір кандидатів із числа понад 6 і півтисячі, не буде легкий. З них понад 300 колишніх членів Ради, до яких зокрема треба добре приглянутись через подвійні окуляри, щоб знову не просунулись ті самі злочинці, через яких гинуть сьогодні тисячі молодих патріотів, відбувається знищення міст і сіл та сотень тисяч  бездомних громадян.

    Треба бути приготованим на великий тиск, шантаж а навіть вторгнення Москви, щоб зірвати вибори, створити хаос у країні, для путінових виправдань перед світом про необхідність московського рятунку росіян та російськомовного українства. Пам'ятаймо, що будь-яка наша втрата у користь Москви, може бути незворотною, - не легше, як вирвати кусок м'яса з пащі голодного лева. Не чекаймо на порожні обіцянки великодушних псевдо-партнерів, які як у минулому, так і тепер вважають Україну великим куском сала, яким затикали пащі голодних диких аґресорів. Наші об'єднані сили - це наша найпевніша запорука перемоги.

    Помаранчевою революцією і Майданом український народ доказав свою зрілість бути вільною нацією. Причини недосягнення ними намічених цілей тільки історія осудить. Сила віри об'єднаної нації, являється непереможною, тому в цьому передвиборчому процесі треба оголосити всенародну мобілізацію до безкровної боротьби у виборчому процесі за волю нескореної української нації. Питання перемоги двоє-фронтової збройної і політичної боротьби нації проти московської аґресії, зобов'язує до участі все світове українство, яке в минулому не все виконало в цілості своїх обов'язків. Тому зараз, має добру нагоду включитись в боротьбу, та з поміччю технологічних досягнень і безкоштовного спілкування з рідними в Україні, які чекають нашої моральної і матеріальної допомоги. Саме почуття, що вони не самі у боротьбі, наснажує їх вірою і силою.

    Не нам судити існуючий хаотичний стан в Україні, але незаперечно відчувається брак сильної руки владної структури в її рішеннях та постановах, а особливо у військово-воєнній команді. Тому необхідно електоратові проявити у цих виборах силу мужності та зрозуміння вагомості часу, щоб удруге не допустити до влади злочинців типу: януковичів, колісниченків, ківалових та льовочкіних, які зрадили народ і через їхн. жадобу до наживи, хабарництва та продажності країна тратить сьогодні територію і народ у війні. Понад три тисячі жертв військових та цивільних маємо вже, і, напевно, буде більше. Вчімося з минулих помилок, щоб не зробити нових, бо каятись буде пізно, коли уже виходу не буде!

Голоси патріотичних українців Українського Конгресового Комітету Америки
Джон Буртик, для "Волі народу"
Нью-Йорк, США
18.10.2014

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh