Передвиборна агітація заборонена відзавтра
В останні два дні перед виборами, тобто 23 і 24 жовтня, в Україні заборонено оприлюднювати результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами. Це передбачає закон про місцеві вибори.
"Засобам масової інформації, інформаційним агентствам, іншим суб’єктам забороняється протягом останніх двох днів перед днем голосування оприлюднювати чи поширювати в інший спосіб результати опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, в тому числі щодо місцевих організацій партій - суб’єктів виборчого процесу та кандидатів або коментувати рейтинги кандидатів, місцевих організацій партій", – йдеться в ч.3 ст.53 закону.

Також забороняється до закінчення голосування (20:00 25 жовтня) оприлюднювати результати опитувань виборців щодо їх волевиявлення під час голосування.

Крім того, як сказано у ст. 54 закону, напередодні і в день голосування забороняється проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій тощо) від імені кандидатів, місцевих організацій партій - суб’єктів виборчого процесу, а також політичних партій, місцеві організації яких є суб’єктами виборчого процесу.

"У цей же час забороняється проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів і телепередач чи інших публічних заходів на підтримку місцевої організації партії - суб’єкта виборчого процесу, кандидата, політичної партії, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, а також оголошення місцевою організацією партії, кандидатом, політичною партією, місцеві організації якої є суб’єктами виборчого процесу, про підтримку проведення таких публічних заходів", – йдеться в тексті закону.

Інф.: tyzhden.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh