Римма Білоцерківська: "ВИБОРИ" без ВИБОРУ! У селі на 1000 мешканців голосуватимуть 390 живих виборців і 350 мертвих!
"Ви ще думаєте, що Ви обираєте??? - ставить риторичне запитання на своїй сторінці у Facebook Римма Білоцерківська - один із лідерів руху за створення територіальних громад - власників національного багатства в Україні.
"Ось один приклад із практики утворення територіальних громад із статусом власника Національного багатства України: село 1000 виборців, починаємо ходити по хатах, збираючи на загальні збори. Знаходимо 650. Виявляється, що у реєстрі виборців "збереглись" дивним чином і ті, хто жив у другому і третьому поколінні, і попередні власники і ще попередніші... Подаємо документи сільському годові, а він шантажує: тільки це оприлюдните, закриють школу і дитсадок. Але той шантаж зразу і закінчується знанням законів, що саме громада вирішує, чи буде у неї дитсадок і школа. Але прораховувуючи виборчий процес, маємо: мертвих душ - 350; живих виборців - 650. Як правило, на вибори приходять 60 відсотків виборців. Це значить прийде на вибори 390 живих виборців і 350 мертвих.
А хто виграє вибори, знає місцевий голова і той, хто йому замовив ті "вибори" без вибору", - підсумовує Римма Білоцерківська.

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh