Підрахували голоси: Жванія програв голові сільради
Окружна виборча комісія №140 із центром у Біляївці Одеської області завершила підрахунок голосів.
Згідно з повідомленням на сайті Центральної виборчої комісії, за підсумками обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, в одномандатному виборчому окрузі №140 переміг сільський голова Молодіжного Овідіопольського району Одеської області Василь Гуляєв. Він набрав 18,8 тисяч, або 29,28% голосів виборців.

Гуляєв керує селом Молодіжне з 2006-го року. За цей час село отримало звання найкращого села Одеської області з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території. Гуляеву приписують тісні зв'язки з мером Іллічівська Валерієм Хмельнюком.

На другому місці з 11,6 тисячами, або 18,07% голосів виборців опинився онук засновника промринку "7-й кілометр" Віктор Добрянський, на третьому - народний депутат Давид Жванія (6,1 тисяч, або 9,51% голосів).

Нагадаємо, процес виборів в одномандатному виборчому окрузі №140 в Одеській області супроводжувався низкою скандалів. Спочатку семеро членів окружкому разом з головою комісії пропали. ЦВК окремою постановою вивела цих членів комісії зі складу окружкому, а на їхнє місце призначила нових. Однак через деякий час частина зниклих членів комісії повернулася, з собою у них була копія рішення суду про скасування рішення ЦВК про виведення їх із комісії. Правова колізія так і не вирішилася, але роботу окружкому вдалося продовжити.

У процесі періодично виникали нові перешкоди. Наприклад, системний адміністратор комісії відмовлявся вводити дані обробки протоколів у систему "Вибори", потім невідомі намагалися підпалити житло деяких членів комісії, на деяких ділянках ОВК №140 виявила нехарактерну 100% явку тощо. Постійно під час підрахунку голосів біля окружкому була присутня велика кількість співробітників міліції та молодих людей спортивної зовнішності.

Інф.:  Телеканал новин "24"

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh