Комбат Євген Дейд: "Тушку" і екс-регіонала Столара не уповноважували робити заяви від імені батальйону "Київ-1"
Кандидат у депутати Верховної Ради Вадим Столар (на фото), "тушка" і колишній регіонал, напередодні виборів намагається прикритися чесним ім'ям добровольчого батальйону міліції "Київ-1". Про це заявив командир цього підрозділу, кандидат до парламенту від партії "Народний фронт" Євген Дейд, - передає прес-служба партії.

Як написав комбат на своїй сторінці у Facebook, Вадим Столар робить заяви від імені батальйону «Київ-1», на які його ніхто не уповноважував. Зокрема, Столар заявив, ніби він разом з батальйоном забезпечує безпеку і патрулювання вулиць на Оболоні.

«Батальйон« Київ-1 »дійсно забезпечує безпеку на вулицях Києва, а також виконує завдання з підтримання порядку в містах Донбасу, звільнених від терористів Путіна, але робить це, виконуючи свій обов'язок перед українським народом згідно з присягою, без допомоги і вказівок Вадима Столара», - зазначив Євген Дейд.

На його думку, спроба Столара прикритися добрим ім'ям батальйону добровольчого підрозділу свідчить про те, що він - нечесна людина.

«Неважко уявити собі наслідки обрання брехуна Столяра депутатом Верховної Ради. Він продовжуватиме брехати українському народові так само, як він бреше жителям Оболоні, розповідаючи про свій внесок у безпеку киян, якого насправді не існує», - заявив Євген Дейд.

«Батальйон «Київ-1» підтверджує свою вірність присязі на вірність народу України і продовжуватиме свою службу з підтримання порядку і безпеки як на вулицях Києва, так і в зоні АТО», - підсумував командир батальйону.

Інф.: glavnoe.ua

Коментарі

 

Add comment

Security code
Refresh